Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C64

    őstag

    Hello mindenki. A mai napon kaptam egy figyelmeztetést és ideiglenes tiltást.
    Ezzel kapcsolatban szeretnék reagálni, a vevővel érdemben nem lehet kommunikálni, elzárkózik a megoldástól, sérteget, vádol és rágalmaz. Állítása szerint nem azt a terméket kapta amit én elküldtem, de szerinte az kizárt, hogy a posta hibázott volna (elcserélték a csomagot), számára nyilvávaló, hogy én vertem át...!!!
    Én azt a terméket küldtem amit ő megvett, úgy ahogy ő kérte, automatába adtam fel és automatába küldtem. Meggyőződése, hogy én átvertem és itt kimúlik a kommunikáció, átment kölcsönös sértegetésbe. Innentől mégis mit kéne tennem? Azon kívül, hogy a postán már benyújtottam egy panaszt!
    Én becsülttel és tisztességel feladtam részére a csomagot, nagyon méltatlan ez a hozzáállás részéről és az oldal részéről is, hogy egyből felfüggeszt. (15 éves reg, 215 pozitív, 0 negatív) Úgy gyanúsítanak, hogy a posta hibája fel sem merül?? Én vagyok meghurcolva megint mert egy félkegyemlű vevővel hozott össze a sors!
    Igazságtalan!

    Köszönöm a figyelmet!
    C64

    Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

Új hozzászólás Aktív témák