Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • headhunter

    addikt

    válasz Beniii06 #89440 üzenetére

    "...De, az engedélyekből világosan kiderül + biztosan vannak olyan emberek a cégen belül, akiknek csak ennyi dolguk van, hogy figyeljék az nmhh oldalát..."

    Engem pár hónapja "zaklattak" mobilt nem vettem fel, mert tudtam miért hívnak. Később vezetékesen hívtak felvettem végighallgattam, havidíj több lett volna mint most hűség nélkül.
    Megemlítettem, hogy a Telekom már építi az optikát így hamarosan lelépek így elköszöntünk.

    Héten megint próbálkoztak délelőtt 5x, délután 1x mobilon.
    "Kém" jelzett nekik, hogy a Telekom kábel már fent az oszlopokon...

    [ Szerkesztve ]

  • #07746304

    törölt tag

    válasz Beniii06 #89440 üzenetére

    Engem pl a Sport csatornák nem érdekelnek. Meg amit még nem kötöttem az orrukra, hogy Magenta 1-em is van TV GO-val... A DIGI-nél a 105 csatornában meg benne van szerintem ami kell (nem néztem még meg a listás)

    Rengeteg videót csinálok, így nekem fontos, hogy Youtube csatornáimra minél gyorsabban menjen fel. Most úgy alakult, hogy a Vodafone kábele bent marad, mert több mint két héttel előbb lesz a bekötése a DIGI-nek, (és ugye tegnapig lógott a kérdés a levegőben, hogy akkor a TV+ Telefon marad e náluk), de mivel 2-3 hétnyi teljes havidíjat fizetek a Vodafone-nak, azért már csak nem húzatom ki. Meg nem baj az ha bent van.

    Az optikában az a jó, hogy töredékvastag mint a koax volt, nekem pl a be fog férni a szilo helyett (mellett) a Vodafone-os résznél.

    Valaki írta korábban, lehet, hogy Te, hogy ők a Vodafone nem tudhatja, hogy csak bemondom, és nem akarok közben váltani, vagy tényleg váltani akarok. Azzal, hogy felmondtam a szerződést, szerintem leesett nekik, hogy nem szórakozom.

    (#89446) headhunter Csak majd nem kell meglepődni, ha már 7 hónapja ott lengedeznek a kábelek, mégsem lehet rácsatlakozni. Itt is így volt... Akkor még javában 2021 lesz már...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák