Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pjen

    félisten

    válasz kezo0 #114806 üzenetére

    Uraim kellemesen csalódtam a Vodában. Kettős ügyfél vagyok, van Tv Hd plus és L es net.+ 2db super gó előfizum. A Tv re kb két hete kötöttem 1 év hűséget, a karácsonyi akció keretében kapok 1 forintért egy 82 centis okos Tv t. Asszony super go előfizujára szintén 1 forintért kihoztam egy A32 5G duálsimes telót.igaz két év hűséggel.

  • MiZo1990

    aktív tag

    válasz kezo0 #114806 üzenetére

    Nekem azt az infót adta egy munkatárs, hogy már nincs Cisco. Ezt tudom tovább mondani, ha mégis van, akkor mindenképp jó.
    Szerencsére nekem ritkán kell technikus, de amikor kellett, akkor valóban hamar jött.
    Pár nap múlva lesz egy éve, hogy kértük a VTV-t a Horizon helyett, akkor 3 hétre rá tudták hozni és beüzemelni. Más végzi a javítást, mint a telepítést és nyilván a javítás előrébb van, mint egy jól működő box cseréje.
    Az árazás meg ilyen, van akinek most is ingyen van az első VTV egyéni ajánlattal, az új csomagok mellé meg már ingyen adják az elsőt.

  • cocka

    veterán

    válasz kezo0 #114806 üzenetére

    két hónap múlva megint csak ott tartanánk, hogy újra kell cserélni, ha ugyanazokat a funkciókat akarom tovább használni, mint eddig.

    Mert te azt már előre tudod, hogy a felvétel funkcióját is ki fogják gyomlálni?

    A hivatalos kommunikáció szerint a régi boxokról az interaktív funkciókat veszik el. Az élő adásról meg a felvételről nem szól a fáma. Ha ezek is megszűnnek, akkor nyilvánvalóan a kártya korlátozásáról, tiltásáról lehet szó. A kettő meg nem ok-okozat. Tehát nem ártana végre igazat is mondaniuk néha. Ha mennek és sorban letiltogatják a régi boxosok kódkártyáit, az nem a boxok hibája, hanem a boxok további használatának szándékos ellehetetlenítése, teljesen indokolatlanul, mivel Kaont továbbra is lehet majd kérni. Adódik a kérdés, hogy vajon február után is?

    Különben megnéztem, Pace-en a műszaki teszt sem fut le, mert a százalékjelzős karikázás végigmegy ugyan, de amikor jönne a videó, akkor ugye kikapcsol, aztán amikor másodjára lefuttatom, akkor belefagy a kérem várjon feliratba, na ott jönne a problémák listázása, de már ez sem megy. Holott ugye a műszaki tesztnek pont az lenne a lényege, hogy leírja a hibákat és azok okait.

    Azt is észrevettem, hogy a myvodafone-ból is a TV szolgáltatások listájából kivették a visszanézőt meg nem is emlékszem mi volt még ott, talán Horizon Go meg még valami, ami most nem jut eszembe.

Új hozzászólás Aktív témák