Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyDave

    tag

    válasz Breeze #2197 üzenetére

    Hát az fura, vagyis a nálunk tapasztaltak alapján. Nekem sportcsatornán volt zavaró leginkább, mondjuk tenisz közben a vonalak állandó vibrálása. El se hittem, mikor megláttam T-Home-on a meccset, hogy nem vibrál semmi és nem folyik ki a szemem. De ez csak egy példa, de más csatornáknál is érzékelhető néha a minőségi különbség. De mindenki maga dönt, lehet nálunk is lesz még UPC a csatornakínálata miatt, de számomra minőségben élen jár a T-Home, de másban nem...Meg T-n legalább minden csatin van normális műsorinfó és műsorújság. Ez persze már nem a csatornák képi minőségéhez tartozik. Nekem jobban bevált tehát a T [minőségileg].

    Egyébként, tuti bekötés kérdése is a dolog. Bár másnál is ugyanazt tapasztaltam UPC-nél, mint amit nálunk. Lehet új beltérikkel jobb a kép, de lehet, köze sincs hozzá. Igaz, nekem Philips DVR beltérim volt. De mindegyikről hallani jót és rosszat is. Hallottam rémhíreket a T-ről, a Digiről, a UPC-ről is, ebből mégis nekünk 2 bevált. UPC-vel sincs gond számomra, azon kívül, mint amiket tapasztaltam, mert a csatornakínálata baromi jó, bár egy-két új csatornát még elbírna :) Amúgy UPC ügyfélszolgálatnál is mondták, hogy gyengébb a minőség a jelenlegi műholdról. Tény, hogy a jelenségek, amiket említettem, csak a 2010-es antenna átállítás után jelentkeztek. Astra műholdról tű éles volt a kép, azóta se láttam olyan jó minőséget SD csatornákról, még szerintem a T sem olyan jó, mint az Astra-s UPC volt anno :) Meg hát akkor még ugye magyar kézben volt a Direct is...

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák