Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • M1k133

    tag

    Sziasztok!

    Nem nagyon szeretem az ilyen újításokat, ha valami több éve bevált akkor változtassuk meg.
    De már minden újítást meg tudnék szokni, elfogadni (mást nem is tehetek, persze) , de egy dolgot nem lehetne a régiből visszakérni azt részletes listázási módot, amikor a hirdetés szövege is látszódott, az volt a legjobb és teljesen egyedi volt a Hardverapróban , hogy nem ilyen listaszerű átláthatatlan mint minden többi apró oldal (Apród, Expressz, Vatera, ebay , stb) .

    Van erre valami megoldás, és másnak nem hiányzik??

    Üdv,
    M.

    --== M1k133® ==--

  • M1k133

    tag

    Sziasztok!

    Nem nagyon szeretem az ilyen újításokat, ha valami több éve bevált akkor változtassuk meg.
    De már minden újítást meg tudnék szokni, elfogadni (mást nem is tehetek, persze) , de egy dolgot nem lehetne a régiből visszakérni azt a részletes listázási módot, amikor a hirdetés szövege is látszódott, az volt a legjobb és teljesen egyedi volt a Hardverapró-ban , hogy nem ilyen listaszerű átláthatatlan mint minden többi apró oldal
    (Apród, Expressz, Vatera, ebay , stb) .

    Esetleg még arra lenne valami egyszerűbb megoldás , ha az illető telefonszámát akarom megtudni?? Csinálni az új adatlaptípusnál egy telefonszám sort, nem minden esetben szeretem a levelezést, jobb szeretem legtöbbször azonnal felhívni az illetőt , így ezt nem tudom megtenni, ha nem írja bele a hirdetésbe...
    A régi pontok nem igényelhetők át az új rendszerbe? Most lehet előröl kezdeni a pontgyűjtést, megbízhatóságot. (Több év becsületes üzletelés)

    Van erre valami megoldás, és másnak nem hiányzik??

    Üdv,
    M.

    --== M1k133® ==--

  • M1k133

    tag

    válasz essexboy #2617 üzenetére

    Üdvözöllek!

    A régi listázási mód hiányzik, amikor a hirdetés teljes szövege látszódott nagy "box" -okban, nem csak a hirdetés címe.Nem kellett a hirdetésre rámenni (mint a többi apróhirdetéses oldalnál) ,hogy lássam hirdetés teljes szövegét.Sokkal átláthatóbb, gyorsabb volt így megkeresni a megfelelő terméket. Ez nagyban különbözött a többitől amiért kimondottan szerettem idejárni , még ha nem akartam venni semmit is átlapoztam 1-2 oldalt , csak böngészésből...

    Erre a fajtára gondolok : (elnézést kérek akinek a neve/hirdetése feltűnik) , már csak ezt az egy képet találtam a google-n amit fel tudtam használni... :

    A telefonszámmal pedig annyi a baj, hogy aki nem használja a fórumot csak az aprót, az nem is tud , nincs lehetőség telefonszámot megadni, és egyszerűbb lenne ha meg lehetne adni , nem kéne megkerülni a hardverapro.hu-t és prohardver.hu -ra átmenni , ott megkeresni a felhasználót , stb, és a régiek is ha már régóta nem használják a fórumot, lehet eszükbe sem jut átírni az esetleges változásokat, stb.

    Üdv,
    M.

    --== M1k133® ==--

  • M1k133

    tag

    Sziasztok!

    Miért nem tudok rákattintani az "értékeld" gombra , ha megtörtént az adás-vétel??

    Üdv,
    M

    --== M1k133® ==--

Aktív témák