Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Junkie

    aktív tag

    Volna egy kis problémám. Van egy Sapphire 9800 Pro 256Mb-os videókártyám és úgy néz ki nem működik a tv-out rajta. Azért úgy néz ki mivel este észrevettem hogy ad képet a tvre csak olyan sötétet mintha fullra le lenne véve a fényerő. Nem tudom hogy érdemes e vele házilag próbálkozni vagy vigyem vissza gar.-ba( kicsit ódzkodom ettől mert E-connectben garanciális és sok jót nem hallottam az ottani garanciális ügyintézésről) Kipróbáltam mindenféle létező kábelt átalakítót de ugyanezt csinálja, sőt egy vinyóra feltettem szűz Xp-t és Ati Catalystot és úgy is ugyanezt csinálja. Ugyanez a konfig+tv csak másik ati kártya ott meg tökéletes kép jelent meg a tv-n. Úgyhogy nyilván a kártya a ludas. És végezetül: lehet hogy én vágtam haza? Ugyanis beállitottam hogy nyomjon képet a tv-re és ott semmi nem látszott erre leellenőriztem hogy be van e dugva a scart csatlakozó mert ki szokott jönni. félig ki volt húzódva én meg a hülye fejemmel autómatikusan bedugtam ekkor hirtelen se kép se hang mind a monitoron mind a tv-n ujrainditás után be se bootolt sötét képernyő és csak sipolt mint állat. Áramtalanitás után ujraindit és a monitoron azóta van kép működik trendesen csak a tv-outtal van ez a kis bibi. Remélem nem irtam le túl zavarosan a próblémát a segitségeket meg előre is köszi.

    Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

Új hozzászólás Aktív témák