Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz V/ #2081 üzenetére

    Vigyorgóval kapcsolatban én csak azt nem értem, hogy ha ennyire fontos, hogy lehetőleg ingyen legyen minden, miért nem keres egy 0 Ft-os feltételek nélküli bankszámlát? Van ilyen.

    Gránitnál meg Magnetnél vannak ilyesmik. A probléma az, hogy ha feszt hurcolássza a bankba a lóvét, de nem a 9. kerületben lakik, az necces. :D Gránitnál csak ott lehet befizetni ugye. Ha jól sejtem a megközelítés is parádés mostanában, hogy szét van verve a Soroksári-Haller sarok és környéke.

    Mondjuk az is parádés, hogy valaki úgy akar a költségeken faragni, hogy bár nem nyit bankszámlát sehol, de azért a paypalnak szívesen fizeti a horror átváltásait. És ott egyenlegből költéskor el sem tudod kerülni a konverzióját, mint a társított kártya használatakor, ahol legalább kiválaszthatod, hogy maradjon a paypal marzs vagy rábízod a váltást a bankodra.

    De hiába töltené fel a tw számláját Revoluttal, az is számláról kér enni. Tehát ezt a számla nélküliséget borzasztó körülményes megoldani.

    Ja meg a másik. Minden netes vásárlásakor vagy mondjuk mind 5. netes vásárlásakor rohangál a bankba? Biztos megéri gyalogolni, mert így már a közlekedési eszközök megléte sem feltételezhető, hiszen azokra is költeni kell.

Új hozzászólás Aktív témák