Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • hazard

    csendes tag

    Nem bírom tovább nézni ezt a tanácstalanságot, ezért válaszolok a kérdésekre, bár a dolog szvsz abszolut kézenfekvő...

    1. Olvassa-e az asztali dvd-lejátszó a Toshiba által írt lemezeket?
    -> ''Kérdezzétek meg'' a dvd-lejátszót! ...azaz nézzetek utána az asztali lejátszó manualjában (igaz, a tapasztalatok szerint ez is csak kb. 90%-os biztonságú). Ha olvassa a minuszos lemezeket, akkor nem lesz gondotok.
    Én SD-R5112-t használok + 6-os Nero-t vagy CloneDVD-t. A lemezekre egyébként igen kényes Panasonic rendszerem minden probléma nélkül, tökéletesen olvassa az írott lemezeimet.
    2. Megéri-e megvenni ezt a Toshiba-t?
    -> Ezt mindenki döntse el saját maga, mert sok minden befolyásolja a választ. Ha megelégedtek azzal, hogy minuszos lemezeket írjatok, viszont azt kiváló minőségben, akkor igen.
    3. Írta vki, hogy válogatós a lemezeket illetően.
    -> Ez igaz, amennyiben gagyi lemezekkel akartok operálni. A gagyi nem= olcsó!
    A Traxdata, Verbatim, Ritek lemezeket tökéletesen kezeli, és ezek abszolut elérhető árben vannak, könnyen beszerezhetőek.

    Azt gondoltam, hogy szellemes, tájékozott, jó kvalitásokkal bíró fickó vagyok. Azután elkezdtem olvasgatni a PH fórumait és összeomlottam lelkileg...

Aktív témák