Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz WonderCSabo #6660 üzenetére

    Hát mivel nyitott terepen folyik a játék, én biztos vagyok benne :). De az erősödés alatt azt is értem, hogy ugyanazon a helyen erősebb lények várnak. (tehát nem feltétlenül ugyanazok, csak erősebben).
    Gondolj bele, ha előre le lenne fixálva melyik küldetésnél/melyik helyen milyen erős lények lennének, és te mondjuk K felé indulnál a készítők pedig úgy gondolták, NY felé kellene (tehát arra nehezednek megfelelő mértékben az ellenfelek, Ken a legerősebbek vannak), akkor rögtön elakadnál. Ekkora nyitott térnél muszáj veled együtt nehezebbé válnia a játéknak. Persze az lehet, hogy bizonyos helyeken (pl bossoknál) fix erősségűek.
    A level meg jelenthet annyit, hogy hozzád képes mennyire erősek. (pl lvl 10 felett minden lény annyi plusz HPval rendelkezik, amennyi szinttel lvl 10 felett vagy.)

    Ennek ellentéte pl a Diablo2, ahol ugye tulajdonképpen egy folyosón mész végig a játékban, tehát meg lehet csinálni, hogy fix erősségű lények vannak berakva.

    Alchemy leveling tippek!! Illetve található főzetlista is errefelé, elég hasznos! :)

Új hozzászólás Aktív témák