Hirdetés

Aktív témák

  • mrgg

    tag

    Előszó

    Nyissá blogot a blogouton belül hülyegyerek! :) Szórakozásnak bőven jó lesz.
    Valamiért ezt írtam le tegnap az a.txt-be, amibe szoktam irkálni a hozzászólásaimat, még mielőtt elküldeném őket. Azt hiszem most teszek ez ügyben valamit. (Mondjuk miért nem logoszférát írtam, azt nem értem.)

    Egy jó páran biztos nem ismernek innen, röviden annyit rólam, hogy nem vagyok jó fórumozó, szóval letelepedek egy-két helyen, és máshova csak nagyon ritkán megyek. A vitákat, belső feszültségeket nem bírom, inkább menekülnék ilyen esetekben, illetve nem nagyon szoktam kijárni otthonról.

    Miért is nyitottam meg ezt a fórumot? Nem tudom, talán hogy ne rontsam a hülyeségeimmel a "Közkívánatra" topikot. Illetve próbaként, meglátjuk mi jön ki belőle alapon.
    Ha esetleg olvasnád a topik tartalmát, és szidni akarsz, akkor arra kérnélek, hogy ne a hátam mögött tedd, inkább írj egy privát üzenetet. Köszönöm előre is!
    Illetve az írásaim a saját véleményemet tükrözik, szóval biztosan lesz hiba a szemléletemben.

    Mi a fenével akarom most szennyezni az adatbázist?

    Szóval, mint nem rég írtam, a vitákat, belső feszültségeket nem bírom. És vasárnap óta eléggé nagy feszültség van a családon belül. Nem túl effektíven tudok aludni, ráadásul újonnan szép álmaim is vannak, igen kellemes, amikor azt álmodom, hogy a vasúti töltés mellett parlagfüvezem nagybátyámmal, és igen sűrű vasúti forgalom mellett a lábát a sínre teszegeti, és nem sokára levágja bokájától a jobb lábát a vonat.
    Jól van, felkel a hülyegyerek, jajj de jó, nem vagyok fáradt, mennyi az idő? Hat óra. A rohadt, mindjárt indulnom kéne. :W Végül is sikerült beérni, de nem erről akarok most írni.

    Az ősök panaszkodnak rám, hogy alig mozdulok ki valamerre. Meg amúgy is nem bírom az itthoni létet most. Valamiért miután hazajövök az iskolából, mínuszba megy át a hangulatom.
    Na szóval, kandúrék ugye szerveznek egy találkát, valamiért engem is hívogat a csizmás, és így rákérdeztem a szülőknél, hogy mi a véleményük erről? Természetesen nem volt a válasz. Hülyegyerekünk rákérdez, hogy akkor mégis meddig engednének el egy ilyen találkára? A válasz meghökkentő volt: Semeddig. Avagy úgy néz ki féltenek. Valamennyire érthető lenne, de ennyire? Akkor mi a fenéért engednek ki az utcára? Miért panaszkodnak, hogy nem mozdulok ki? Hová mozduljak ki?

    Lassacskán inkább befejezem, mert csak a szám sír.

    [ Szerkesztve ]

  • mrgg

    tag

    Mivel még nem lett a blog törölve, így ismét billentyűzetet ragadnék:

    Kedd óta javultam mentálisan, bár már köhögök mint egy Trabant, csak szerencsétlen Wictornak van ismét a béka segge alatt a hangulata. :( De ha valamit akar a szerencsétlen ember, és nincsenek kapcsolatai, akkor sajnos nagyon sokat kell szenvednie, ezt már a saját bőrömön is megérzem... Az igazi barát manapság hatalmas kincs!

    Sajnos a két nap alatt nem történt áttörő változás a társadalmon belül, szóval az átlag ember még mindig azon van, hogy kihasználja a többi embert. Bezzeg ha nem kapja meg a segítséget, akkor már egyből fel van látva. Hogy jönnek ilyesmihez, most őszintén? :((
    Tisztelet a kivételnek, szerencsére még van egy pár "normális" ember! :R

    [ Szerkesztve ]

  • mrgg

    tag

    Azt hiszem ez a blog sem lesz a blogfogyasztók kedvence, még a saját problémáimat sem írom ki nagyon magamból, nemhogy másét...
    Egy jobb ember szinte mindenből le tudja vonni, hogy milyen jellemű az adott ember. Én nem ebbe a kategóriába tartozom.

  • mrgg

    tag

    Két hónap után megint írnék ide, mert nagyon elhanyagoltam a blogot, és egyeseknek már hiányzott. (Ennek viszont örülnöm kéne azt hiszem. :B)

    Szóval, a szalagavatókat már utálom, nézőként voltam kint bátyámén, és háát... Nagy tragédia, de a gépfüggőségemet alig tudtam kiélni vasárnap, illetve négy órát végiguntam. Nem tudom, az ilyesmikre nagyon érzékeny vagyok, de miért... Mert az "emberiszonyomra" még talán tudok elfogadható magyarázatot adni, de erre?

    Páran (pl. Mr.Csizmás akire emlékszem) írtak egy "idei projektjeim még" listát, én most követném a példájukat, megpróbálom prioritási sorrendbe rendezni a dolgokat ráadásként.
    - Slot-A :)
    - Videoton EA-7386-S beszerzése a lassacskán egy éve nálam lévő tunerpárja mellé
    - Elfogadható hangfalak vásárlása
    - Szárazjégről érdeklődni minél többet
    - Szomszédok megkínzása Szilveszter alkalmából ;]
    Egyelőre ennyi...

  • mrgg

    tag

    Most mivel csak ez jut eszembe, ezért csinálok egy direkt önégető postot is.

    Mai átlag: Két elesés, egy eltörött zsanér (-3500 forint, bár az már nem csak zsanér), egy kétliteres kóla felrázása. Frissítés várható, ha majd tudok miről frissíteni. :)
    Tegnapi átlag: Egy MBR.

    Forráskódot már nem merek mellékelni...

  • mrgg

    tag

    Egy dologra jöttem rá a mai nap. Ha így haladok tovább, maximum csöves leszek. Mondjuk más esetben sem rózsásabb a helyzet.

  • mrgg

    tag

    Egy szar vicc készülése - mrgg szemszögéből, pontokba szedve:
    1, Fogd a Radio Lumen-t (az egyetlen szlovák keresztény rádió - legalábbis az oldaluk szerint) nyugat felé állított antennával
    2, Gondolkozz el azon, hogy hogyan is lehetséges az, hogy így elég stabilan jön, bár sztereó módban kicsit zajosan a legjobb esetben is (azért a zajzár segít)...
    3, Csak nem Isten keze van a dologban?

    No comment...

Aktív témák