Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haly

    őstag

    válasz tomsolo #9026 üzenetére

    Köszi a válaszokat. Ezt a progit játék előtt is el lehet indítani, és akkor a launcher tud ellenőrizni. Mikor meg bekapcsol a játék, csak akkor lép aktívan közbe, ha előre fele nézek a kocsiban belső kamera nézettel. Tehát ha hátralesek, akkor offolja a cuccot, és visszaáll az eredeti pozícióba, de ha visszanézek, akkor egy pillanat alatt visszakapcsolja. Amúgy ha valaki cheatel és kidobják, vagy nem tudom hogy megy itt, és visszarakja a ,,biztonsági mentést'', akkor újra tiszta, tehát olyan mintha nem csalt volna? Így nincs sok veszélye a dolognak. Minden esetre köszönöm a segítségetek. Valamikor sort kerítek a vásárlásra is. :K

    Még egy dolog: tudom, hogy teljesen off, de azért felteszem. Valaki tud olyan oldalt belinkelni, ahol az euró/huf árfolyam jövőre vonatkozó alakulását saccolják, ugyanis júliusba akartam gépet venni, amit csak egy alkatrész miatt nem vettem meg, mert nem volt raktáron és egyben akarom venni, aztán addig vártam, míg 280-290forint körül lett az euró. Így jelenlek 30-35ezret buktam rajta, és kíváncsi vagyok visszaáll-e a dolog vagy sem. Az előtt novemberben volt 270-280 körül, és szép lassan csökkent. Július volt az alja, és onnan egy zuhanórepülésszerű dolog, csak felfele. Lett az 56k-s vga-ból 72k. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák