Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz szabod #202 üzenetére

    majd meglátjuk..remélem így lesz, a lancia deltával kurva jó lesz majd menni a földúton, ezerrel, aztán kivágódni az aszfaltra, érezni ahogy egyből jobban tapad, de ugyanolyan kis mokányul megy majd.. jajj, de kibszottul várom már

    egyébként, ami nekem külön érdekes volt látni, főleg most ebben az új trailerben, a fenyőerdős részeket. Ahogy láttuk, mikor voltunk két éve Ibizán, annyira nem volt jellemző ez a fajta erdős rész a szigetre, viszont annál jobban a kisebbik szigetre, Formentera-ra.
    nekem, az eddigi két trailer alapján, ahogy nézem, abszolut nem is Ibizát mondanám, h lemodellezve látom magam előtt, hanem Formenterát..:) pont ilyen volt.. ahogy mész a kis sziget túlsóbbik végében lévő világítótornyához.. ahogy visz a keskeny betonút, egy darabon emelkedő van, és ott vannak ezek a cédrus-féle kis erdők. tök jó. szóval, sztem kicsit vegyesíteni fogják a két szigetet. ez persze nem lesz baj. le merem fogadni, lesz világítótorony is a játékban :)[link] a kis utcák, a 2-3 kis falucska, macskaköves utakkal, kikötők, most az erdős rész, a lejtős/emelkedős utak, tényleg tiszta olyan, mint az kis baleári gyöngyszem

Új hozzászólás Aktív témák