Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarKoo

    őstag

    válasz GombócArtúr #3 üzenetére

    Nekem az egyik kisdisznóm több mint 6 évig (hím), a másik 4 évig (beteg lett, és azt hittük, hogy csak terhes) élt. Kétszer voltak kis tengeridögök, de az első alkalommal már csak azt vettük észre reggel, hogy többen vannak. Nagyon furik a pár napos szőrgombócok. :) Most van egy harmadik (hím) egy deguval. Hihetetlen, hogy mennyire szeretik egymást. Már az előző hímnek is a hátán aludt, és ezzel is összebarátkoztak egy pár nap alatt. Az eleje kicsit döcögős volt, mert megpróbálták azt, ami nekik nem megy :), de rájöttek, hogy ami nem megy, azt nem kéne erőltetni. :)

    Jah és én pl. a fürdőszobában tartom őket, mert este nem tudnék mellettük aludni. (most is hallom, ahogy isznak..)

    Jó tanács: A ketrecet lakatold le, mert ezek előző életükben kulcskirályok voltak. ;] A degu rájött, hogy ha a két kis kezével sokáig b@szogatja a műanyag zipzár szerűséget, akkor egy idő után kinyílik. Nem egyszer ébredtünk arra, hogy megszólalt a riasztó, és ilyenkor egyből mentem az állatokhoz leltárt tartani. Ha hiányzott valamelyik, akkor lementem, és megkerestem, hogy hol remeg a szőrpamacs.

    https://tabla.hu/ - Minden ami tábla.

Új hozzászólás Aktív témák