Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz fikifiki16 #1492 üzenetére

    Lássuk csak, elérhető a termék, az egyszeri lakossági felhasználó be tudja tenni a kosárba, eljut a fizetésig, visszaigazolják, mindeközben világos és millióan beírták, hogy amit nem lehetne megvenni, az a jogosultságos hibát dobja - ergo ezt meg lehet venni. OK, elcseszték, nyilván ennél a két terméknél is be kellett volna állítani egy flaget, vagy csak simán bug volt, tök mindegy, amúgy sem kellett volna publikusnak lennie az egésznek. Az ő hibájuk, közben meg egy valid vásárlás történt.

    Amúgy meg én is felhívom ma anyósomékat hogy lesznek szívesek a tavaly beszerzett gépet visszaküldeni, meg feleségemnek a kezére csapok hogy adja vissza a kis sony telóját, mert ezeket nem is vehettük volna meg. Annak meg végképp fene a pofáját, aki tavaly is beikszelte hogy boltban veszi át, és mégis megkapta a rendelését, mert ki volt írva (!!!44!)! hogy csak futárral lehet kérni.

    ;] ;] ;]

    (#1496) DBob nem az én vásárlásom volt, úgyhogy passz :D De ha webáruházból rendelek, és pl. kp-s fizetést kérnék, akkor az nem is számít vásárlásnak? Jó ezt tudni.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák