Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz álmos #721 üzenetére

    Felőlem ők feltételezhetnek akármit, ha nekem az a brokicég valami miatt nem tetszik ahová ők erőltetik az EA-t akkor mindegy. Akkoris érzek hátsó szándékot. Eddig az összes mentoromnak volt kapcsolata brokicéggel. Ilyen win-win egyeztetés amiről beszéltem. Ha az én általam használt brokit választod akkor ennyivel olcsóbban kereskedhetsz, plusz a margin callokat is finomabban kezeljük, jobb kamatfizetés stb, stb. (itt azért elmondanám a tisztelt fórumtársaknak, hogy az általam ajánlott brókercégekkel semmi kapcsolatom nincs, csak saját tapasztalatomat írom le. Meg ha lenne akkor nekem azt le kéne igazolni a brokicég felé számlaszámotokkal stb stb...)

    Bár gonodolom érted a problémám a rendszer működéssel kapcsolatban. Ha úgyis azt a rendszert használom mint ők, csak épp nem én hanem az EA köt akkor miért nem lehet mellékelni azt a leírást hozzá?? :F A fájlmegosztással kapcsolatban meg annyit h aki megakarja osztani az úgyis megfogja. Torrenten odateszi mellé h csak Alparinál műkszik és kész, nem? Vagy azt ne mond, hogy el kell küldenem a bróker számlám számát nekik. Na még mit nem! Akkor ott tuti biznyák van a háttérben!

    Jajj ugyan már, semmi gond. Nem várom én el, h azonnal válaszoljanak...mindenkinek megvan a maga elfoglaltsága.

    Meglepi?Nekem? :C Wow! Alig várom!! :DD

    [ Szerkesztve ]

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák