Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StSanya

    őstag

    válasz 04ahgy #6254 üzenetére

    Ez végül is nyelvi probléma, önmagában azt, hogy elváltozás látható, azt nem feltétlen kéne a hétköznapi értelemben vett külső sértésnek, sérülésnek nevezni. Mert nem én okozom neki, a tárgy okozta magának a rendeltetésszerű használat során... De ez nem is érdekelne, a bolt hívja úgy, ahogy akarja, vizsgálja ki, stb. ha emberi határidőben megtörtént volna az eljárás. De - az eddig - három hónapnyi helyben járás szerintem nem normális.

    Amúgy a töltőjével volt töltve, arról sem vagyok meggyőződve, hogy aksija púposodott volna meg, mert akkor szerintem középen is kellett volna ennek jelentkeznie, de nem, csak az élek közepén. Egyszerűen szerintem az olcsó műanyagok, s a relatíve nagy hőtermelés szerencsétlen összhatása. Vagy még, ahogy egy ismerőstől is hallottam, számon kérték rajta MM-ben, hogy a szintén elromlott Samsung tabletjét miért használta töltés közben...

    Ilyen Goclever R83.2 volt amúgy, tepert mint állat, talán túlságosan is, 1.6GHz-es RockChip RK3066 (Cortex A9) duál magos cucc.

    "Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

Új hozzászólás Aktív témák