Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polo5

    tag

    Hát szeretném veletek megosztani élményeim a T-home szolgáltatásokkal kapcsolatba.

    1998 óta van netem még a betárcsázós korszakkal kezdtem.
    Én vidéken lakom Fejér megyébe lakótelepi házba.

    A TV: Sat TV 3 dekoderrel, a telefon sima csomag a net 15 / 1.

    Nekem a nettel van rengeteg gondom, mert amikor 5-ről 15-re növeltettem a sávszélességet akkor jött egy fószer kicserélte a modemet egy D-LINK DSL-360 R ADSL 2+ MODEMRE.EZ a SZÜRKE MODEM!!!!!!!! ( Előtte a fekete dialcom volt ) Bárcsak ne tette volna. Az első héten még minden szép és jó volt.
    De állandóan szakadozott a net és mindig megjelent a felkiáltó jel a jobb sarokba hogy nincs internet ( Windows 7 ). Na most wifi router is van mert több számgéppel csatlakozunk a nethez. Rengetegszer felhívtam őket hogy nem megy a net, mert olyankor a modemen mind a 3 led folyamatosan világít kb 30 másodpercig és utána el kezd villogni akkor visszajöna net magától. Azt mondták rossz a wifi router. Próbáltam több fajta wifi routerrel is d-link is volt meg tp-link. Azóta eladtam őket és akiknek eladtam azt mondták tökéletesen működnek, szóval csak kifogást keresett a T-home. A speedtest.net szerint a sebesség megfelelő volt. 15 / 1. Aztán sokat olvasgattam a neten és kiderült hogy konstrukció hibás a modem, tehát túlmelegszik meg más baja is van, mert szabályosan forró a teteje. Leszedtem majd láttam hogy ahol a kettő nagy kondi van ott szinte el van színeződve a a műanyag belülről.
    De nyáron volt olyan hogy 3 percenként megszakadt a net és ez idegesítő.
    De létezik másik DSL-360 R a FEKETE, állítólag az tökéletes mert van egy pár ismerősömnek és nekik még soha nem szakadt meg a net. Tehát ha valaki ilyen modemet kap D-LINK DSL-360 R , akkor a feketét kérje,mert a szürke egy fos.
    Azóta én is hajtom ezt a modemet, igaz nem akarok venni mert vagy 5 -6 000 forint újonnan. Csak nem tudom ha vissza viszem akkor kicseréli e a T-home nekem a feketére.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák