Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #85393 üzenetére

    értem, köszönöm a válaszod, de azért írom ide, mert eddig a T-s eszköznek ilyen gondja nem volt, és most a T-s HGW ami "problémás".
    igazából ha arra adom a fejem amit írtál, akkor átcsattogok majd a hálózati topikba :D
    az a gond hogy van IPTV és azt mondta a srác, hogy akkor nem kapcsolhatom ki a HGW DHCP szervert, mert nem lesz IPTV.
    oké hogy nem sokat tévézek, de azért néha igen...

    arra is gondoltam hogy lehet meghagyom a DHCP-t és két belső hálót hozok létre.
    maradnak a T eszköz a xxx.xxx.0.1-en a másik asus router a xxx.xxx.1.1-em és úgy hozok létre egy belső hálót.
    Ha jól tudom így is működnie kellene a belső hálón a netnek, csak kimaradna a T-s eszköz, amire igazából semmi nincs csatlakoztatva csak az IP tv box, valamint ez az említett asus router.
    tudom hogy ez már hálózati topik, de azért ha amen-t mondasz rá, és nem bödületes "hülyeség" a részemről lehet megpróbálnám. :K

    woodworm: igen, arról van szó :K FAST3686 nálam nincs ott az AC
    látom az idézeted, és köszönöm, olvastam is, én úgy érzem én pont ebben vagyok benne :D
    akkor lehet várjak mire megoldják?

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák