Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz zoli62 #58812 üzenetére

    Amennyiben weben rendeled, tuti kell lennie 8 napos elállási időnek! UPC-nél meg is van, én is épp a minap váltottam csomagot, és tegnap jött a levél az aktiválásról...

    Tisztelt XY!
    Tájékoztatjuk, hogy a 2015.06.05-n igényelt Szolgáltatást bekapcsoltuk Önnél.

    Korábbi tájékoztatásunknak megfelelően a Szolgáltatás igénybevételével az Előfizetői Szerződés ráutaló magatartással létrejött Ön és a UPC között. Díjfizetési kötelezettsége, valamint a 8 napos elállási idő a Szolgáltatás bekapcsolásának időpontjával, 2015.06.10.. napjával kezdődik.

    My UPC oldalunkon gyorsan és kényelmesen intézheti szolgáltatásainkkal kapcsolatos ügyeit a nap 24 órájában, valamint könnyedén személyre is szabhatja előfizetői profilját.

    Tisztelettel:
    UPC Magyarország Kft.

    Illetőleg azon gondolkodom, hogy ez a 8 nap az uniós jog szerint nem-e 14 nap már, csak esetleg UPC is elfelejtette módosítani a levelet. Az viszont biztos, hogy ilyen kötelezettsége a T-nek is van!

    [ Szerkesztve ]

    Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

  • djculture

    félisten

    válasz zoli62 #58812 üzenetére

    Van pár napos kipróbálási lehetőség pont ezért nem szoptam be én se 14 nap a 8 napos törvénytelen..
    Itt van a nemzeti fogyvéd honlapján a jogszabály..
    [link]

    "A felmondási jog illet meg minket, ha a vállalkozást arra kérjük, hogy szolgáltatásnyújtásra irányuló szerződés teljesítését az elállásra nyitva álló 14 napos határidő lejárta előtt kezdje meg (mely kérést kötelesek vagyunk kifejezetten közölni) és ezen nyilatkozatunk megtételét követően a teljesítés megkezdődik. A felmondást (az elálláshoz hasonlóan) nem kell indokolni."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák