Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz _Norbi_ #41879 üzenetére

    Alapvetően osztom a többiek véleményét és igyekszem úgy harcolni a magadfajták ellen, hogy egyszerűen semmibe veszlek. De most mégis megpróbálkozom valami újjal:

    "A másik probléma a számlázás...nagyon magas...amit írnak sose annyi hanem annál lényegesen több..."

    Ez mégis mi akar lenni? Hogy amit írnak az sosem annyi és mindig több? Én pontosan annyit fizetek, mint amennyire a szerződést megkötöttem. Te talán nem?

    És mi a problémád a számlával? Hogy elvárják az értő olvasás készségét egy felnőtt embertől? Hozzánk alap számla jön, de sem a részletességével sem a tartalmával nem volt még kifogásom. Bő 10 éve vagyok előfizető, mondtam már le, és kötöttem új szolgáltatásokat nem is egyet, hol csomagban, hol nem, de még olyan, hogy rosszul számláztak, ennyi idő alatt nem történt. Még a törthavi számlák is korrektül jöttek eddig, lemondott és új szolgáltatásoknál is.

    Egyébként érdekes, hogy amikor ideböfögsz valamit, és megcáfolnak, elhallgatsz pár órára, aztán folytatod tovább mintha mi sem történt volna. Kérlek most az egyszer erőltesd meg magadat és próbálj reagálni a neked intézett kérdésekre. Hátha a változatosság kedvéért kapunk valamiféle magyarázatot is.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák