Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    válasz Victoryus94 #33888 üzenetére

    Köszönöm a gyors válaszokat! Sajnos apámat év elején megfűzték egy 2 éves hűséggel, mai napig nem értem hogyan... Igaz a netünk (12 megabit 6500ért...) is és a telefon is tőlük van. Parabolás adást fogunk, szóval a szolgáltatás tré, nem úgy mint az IPTV-s. A HD adások sajnos nagyon drágák (digihez képest, mert ott ingyenes), és ugye csak a sport miatt néznék HD-t, így ezesetben a T-nél nem éri meg előfizetnünk sem.

    Amúgy digi sport ha jól tudom a PR telekom szolgáltatónál fogható, és kezdetben szó is volt arról, hogy a T-hez is bekerül, csak olyan sok pénzt kért a digi, hogy a T nem volt hajlandó annyit adni érte. Sajnos mindenhol reklámozza a digi, hogy 2013-tól megint megvette 2016ig a premier liga közvetítési jogát, így 2014 ehhez képest elég közel van, de úgy, hogy már 2 éve nem látom, így elég messze...

    (#33890) Roli27

    Utánaolvasok, mert esetünkben megérné a dolog... csak a dekóderek ne lennének olyan rosszak.

    Amúgy lenne egy történetem, ami dekóderrel kapcsolatos, és most történt, bár nem témához függő. Aláírást hamisítottak a T-pontban, és a dekóderünk 3 hónapja valahol dekkól, de a bérleti díját u.úgy számlánkhoz csatolják... És persze végig mi voltunk a hülyék... míg nem kiderültek a dolgok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák