Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz synch #14218 üzenetére

    sürgősségi bekötés? nálam így nézett ki; telefonos megrendelés; 2010. október 28. (ekkor az ügyfélszolgálatos 4 - 5 munkanapot mondott, hogy általában annyi szokott lenni!) a napokon belül kiérkező írásos szerződésen 7 nap szerepelt, mint várható telepítési intervallum - a szerződés általam aláírt példányát azonnal leadtam egy t-pont üzletben, hogy még a postai út sem legyen esetleges hátráltató tényező, bár elvileg ugye nem lehet(ett) az! 2 majd 3 hét letelte után is telefonos érdeklődés az ügyfélszolgálaton, hogy mikor kapom már meg végre a korábban megrendelt szolgáltatásokat (iptv és kábelnet), mire a válasz mindig az volt, hogy már továbbítva a műszakisoknak, tőlük az illetékes felveszi majd velem a kapcsolatot, a bekötési időpont pontosítása végett. 2010. november 25-én hívott is az illetékes, hogy 29-én jönne telepíteni a megrendelt szolgáltatásokat, mire finoman megjegyeztem, hogy addigra már ki is csúsznak az általános szerződési feltételkben írott 30 napból, de ez nem különösebben hatotta meg...
    2010. november 29-én végre telepítésre is kerültek a 2010. október 28-án megrendelt szolgáltatások úgy, hogy a koaxiális kábel már korábban behúzásra került a lakásba egy másik szolgáltató által, és csak arra kellett rákötni, tehát sem a lakáson kívül, sem pedig azon belül nem kellett kábeleket huzgálni a szerelőnek!
    bele sem merek gondolni abba, hogy a korábban már behúzott koaxiális kábel - vagy annak elvonhatósága - hiányában miként alakultak volna a dolgok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák