Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33802016

    törölt tag

    válasz Abel-0101 #130639 üzenetére

    Mondjuk ez:

    "De amúgy nem értem miért ne lehetne. hiszem pl van akinek van 2 internet/+ 2 iptv előfizetése. Akkor gondolom ott is mindre vonatkozik, az egyik nem lista ár nem?"

    Javítsd ki ha tévednék, de az internet, és a tv is vezetékes szolgáltatásnak minősül, mégis lehet, vagy kell több. Akkro a telefonnal miért kell kivételezni? A poén, hogy egy számláról van fizetve... és ezért gondoltam átíratni egy névre...

    Nem mondtam, hogy nem vagyok elégedett.. .vagy nem szabad kérdezni? Eszembe jutott, hogy van ilyen opció, a különbség, gyakorlatilag nincs. Mert normális esetben, nem lehet vagy nincs értelme két internetnek ugye... míg telefonból simán van/lehet.

    "derül ki egy hatóság által rendelt felmérésből."
    Nyilván, ez a fiatalokra vonatkozik inkább. Akiknek már a mobil az alap. És vagy albérletbe stb költöznek, nem saját lakás.

    Akiknél már van bekötve telefon, azok nem mondják le, vagy szerelik le a készülékeket, még akkro sem, ha mindenkinek van már mobilja.

    Amúgy a digitális átállás előtt, ha áram szünet vagy bármi volt, a telefon még mindig működött, nyilván amióta digitális, ez már nincs így.

    De ilyen alapon mondhatnád, azt is, hogy mobilra sincs szükség igazából, mert "sokan" vmilyen web-es appot használnak telefonálásra, alacsony perc díjjal, vagy csak szimplán internetet használva. Ugye akár fb-ről is felhívhat vki...

    Ettől még a másik kettőnek ugyan olyan létjogosultsága van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák