Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EasyLife

    aktív tag

    válasz Andie #112205 üzenetére

    Úgy értette, hogy nem HDMI-n keresztül kommunikál hanem infrán, tehát csak akkor működik ha a távirányítóval amolyan retro módon az STB felé mutatsz. Amúgy maga az LG tv- be és kikapcsolása is infrán keresztül megy ellentétben a többi gombbal ami bluetooth-on működik.

  • TaylorPro

    addikt

    válasz Andie #112205 üzenetére

    Én egyszer gariztattam egy Smart remote távot. De próbáld meg másként programozni mert több kód is van ahogy itt javasolták is.

    Idézek a levelemből amit írtam nekik hátha segít, szó nélkül kicserélték az újabb típusra:

    "A hiba leírása a következő:
    A távirányító a TV-t megfelelően kezeli. A TV egy LG 43UJ634V. Viszont, a TV-re van kötve egy Thome
    IP TV beltéri amit a Magic távirányítóval szeretnék vezérelni. Beállítom az univerzális távirányítót a TV
    menüjében, kiválasztva a Thome beltérit. Látszólag jól is működnek a funkciók, csak a probléma az,
    hogy hol viszi a beltérit, hol nem. Például tekerem a görgőt amivel csatornát vált, és viszi, nem viszi.
    Ugyan ez a navigációs gombokkal is. Visz példálul tíz lépést, utána hármat nem. Tizenöt lépést nem
    visz, utána visz kettőt, stb. Teljesen kaotikus a működése. A távirányító új kora óta ilyen, csak nem
    volt vele idő foglalkozni. Biztos hogy hibás a távirányító, mert ugyan ezt a TV-t, ugyan ezzel a
    beltérivel, egy kölcsönkért LG AN-MR18BA Magic távirányítóval hibátlanul lehet vezérelni. A TV-t és a
    beltérit is. Ezzel a távkapcsal is kompatibilis a TV. Van egy régebbi LG 47LB671V TV is itthon, ehhez
    egy AN-MR500G Magic távirányító van, ami szintén hibátlanul kezeli a Thome beltérit.

    Tehát szeretnék egy működő távirányítót garanciában. Egy AN-MR650A vagy egy AN-MR18BA típust."

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 Hazel

Új hozzászólás Aktív témák