Hirdetés

Aktív témák

  • ledger91

    csendes tag

    Sziasztok kedves fórumozók!

    Először is engedjétek meg, hogy bemutatkozzam, Józsi vagyok, és egy kéréssel fordulok hozzátok. A helyzet az, hogy megpályáztam egy szoftvertesztelői állást, a felvételi első 2 körén túl is vagyok, már csak a szakmai teszt választ el a sikeres felvételtől. Viszont tartok tőle, hogy nem vagyok eléggé felkészülve - sajnos nem rendelkezem megfelelő előképzettséggel, a jelenlegi cégemnél, ahol belecsöppentem ebbe a munkakörbe(egyébként számviteli pályáról érkeztem), senkitől, semmilyen útmutatást nem kaptam, mindent saját magamnak kellett kitalálnom az internet segítségével. Maga a munkakör nagyon megtetszett, szeretnék szakmailag fejlődni, ezért is jelentkeztem egy komolyabb céghez, hogy ott folytathassam a pályafutásomat. Tervben van, hogy elvégzek pár tanfolyamot(anyagi okokból eddig sajnos eddig nem sikerült), de addig is szükségem lenne pár minta tesztfeladatra, hogy felkészülhessek (tudom azt mondjátok majd, előbb kellett volna gondolkodni, és igazatok is van, de megmondom őszintén, nem számítottam rá, hogy ilyen gyorsan elérhetővé válik számomra egy ilyen lehetőség). Biztosan vannak köztetek olyan szakmabeliek, akik tudnának segíteni a felkészülésben, ezért szépen megkérlek benneteket, hogy legyetek szívesek és segítsetek! :) Szívesen fogadok minden tippet, trükköt, mintafeladatot, stb., bármit, ami csak egy kicsit is segíthet megszerezni és megtartani az áhított állást.
    Segítségeteket előre is köszönöm! :)
    Legyen szép napotok!
    Jocó

  • sztanozs

    veterán

    válasz ledger91 #1 üzenetére

    Gyere át ide: [link]

    Ez a topik meg zárható.

    JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Aktív témák