Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz Mindless #45 üzenetére

    Sokkat sokretubb a problema,mint hisszuk! :K
    Valoban volt olyan szakasz /tobb is/ az eletemben,amikor elhataroztam,hogy valtoztatok az eletemen,es utolag visszagondolva-sikerult is. :C De meg tobbszor gyozodtem meg rola,hogy realis cel eleresebe is hihetetlen,bosszantoan pitianer dolgok is megakadalyoztak.Ilyenkor valik az ember fatalistava.Amikor a jozan esznek,es minden tapasztalatnak ellentmondo dolgok tortennek! :W
    Van nem egy olyan tapasztalatom/mindennapos!/ hogy vannak napok,amikor SEMMI sem sikerul.A legegyszerubb problemak megoldasa is elkepeszto,es szinte hihetetlen,ostoba akadalyokba utkozik.2 nappal kesobb szinte magatol oldodnak meg olyan problemak is,
    aminek a megoldasaba bele se mertem vagni,olyan valoszinutlen volt a feltetelek megteremtese.
    Az auto/motor/ut,figyelem* iranyitasarol*annyit,hogy.a defenziv autovezetes alaptetele,hogy veszhelyzetben,amikor onhibadon kivul kerulsz veszelyes helyetbe /pl. elozes kozben elkezd a csoka balra huzodni/ akkor nem a veszelyt kivaltora,hanem az *egerutra*kell koncentralni,ahol megmenekulhetsz.Ez szamtalanszor bevalt,beigazolodott szamomra.
    Az pedig,hogy a cel elerese kozben mive valsz...az is igaz,de az is hozza tartozik a teljesebb kephez,hogy a celhoz vezeto ut legalabb olyan jelentoseggel bir,mint a cel elerese.
    Az pedig,hogy ki mit hisz az *eletvezeteserol* teljesen szemelyes.Mondhatni olyan,mint a vallas.Hit kerdese.
    Az egyik szentul hiszi,hogy a sorsa a sajat kezebe van,es minden tole fugg,a masik pedig hisz a sors meghatarozo szerepeben,es a torekveseivel egyutt,remenykedik a sorsa szerencses alakulasaban.
    Valoszinutlen,hogy megnyerem a 6-os lotto fonyeremenyet,de barmennyire torekedek ra,es mindent megteszek az erdekeben,ha nincs baromi szerencsem,akkor SOHA sem nyerek! Es megis...valaki idonkent meguti... :R

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák