Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz FoxiestFox #47198 üzenetére

    Ami gyorsan kijátszható, azt gyorsan kijátszom. Azért a tomb raider (és most az anniversary-nél tartok..) nem arról híres, hogy gyorsan végig lehet rajta rohanni. Pláne, amióta bevezették a b*zi checkpointokat és nem menthetek akkor, amikor én akarok, még tovább tart egy pálya :W
    Tegnap egy ugrást 9x próbáltam újra. Ez régi tomb raidereknél max 2 perc. Itt meg megint kiúszni a vízből, fel az egyik falra, fel a másik falra...stb kb 2 perc, mire eljutok megint oda...vagy húsz percen keresztül próbálkoztam, mire sikerült. Ilyenkor csak ez b*sz fel agyilag, hogy a programozók b*zisága miatt rabolják a drága időmet :W És így ez már nem *szórakozás*, hanem kínlódás a játékkal..

    azbest már engem se nagyon kötnek le az ilyenek és pont azt érzem, hogy kiöregedtem :DDD Maradnak a logikai és részben ügyességiek pl: tomb raider. Vagy most amit nagyon szerettem az a walking dead, mert elég brutál morális mondanivalója van és olyan választások elé állít, amin én legalábbis fél napig agyaltam utána, hogy úristen, milyen ember vagyok :U
    Ja meg a klasszikusok: Portal 1,2 ,a Quantum Conundrum is hatalmas játék, meg a Mirror's edge se maradhat ki.

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák