Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ekkold

    őstag

    válasz AiRLAC #88736 üzenetére

    Nem csak erről van szó. Nem hajszolom a gigabites letöltést, ritkán kell ilyesmi (de azért néha jól jön). De összességében is hatékonyabb, pl. összességében kisebb prociterhelésbe is kerül letölteni valamit - azaz több erőforrás marad másra. Ugyanakkor ha mondjuk a NAS -ról/ra másolok valamit a hálózaton, arra nem akarok várakozni a szükségesnél többet. Torent esetén pl. illik seed-elni is, és a DS-nek tapasztalatom szerint ez sem az erőssége. Igazából az a lényeg, hogy van választék, torrentre pl. egy csomó féle kliens telepíthető. A qbittorrent egy viszonylag új fejlesztés, ami nem véletlenül vált gyorsan népszerűvé (először PC-n próbáltam ki).

    https://www.hobbielektronika.hu/apro/index.php?u=1574

  • Marci112233

    őstag

    válasz AiRLAC #88736 üzenetére

    +1
    Én sem aggódok ha valami lassabban jön le, pedig nálam a NAS nem megy éjjel.
    Amúgy egy nem torrentre is alkalmas NAS-al is lehet torrentezni simán. Fentebb írtam hogy PC-vel töltesz le valamit egyből a NAS-ra valahova. Ugye így ha az 1 GBitet nézzük ami az általános legtöbbször, akkor ott akár 100MB/s is lehet. Ha lent van szépen berakod a NAS-on is abba a letöltőbe amibe seedbe akarod rakni, kiválasztod hova mentse és elindítod, és így mivel már rajta van érzékelnie kell és csak ellenőrzi és berakja seedbe. Ha ez meg van asztali PC kliensből akár törölheted a folyamatot mert ugye a NAS-on lévő kliens már seedeli és nem kell hozzá a PC. Ellenőrzés meg általában rövidebb idő mint letölteni.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Vita GM 750W

Új hozzászólás Aktív témák