Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Somatom #60042 üzenetére

    Az a baj, hogy azt nem tudom mi az ami van kész telepítőben ahhoz a processzor arhitektúrához amit kinéztél és ha jól rémlik rtd1296. Mivel Inteles NAS -om van nekem ugye mást mutat a csomagkezelő az alternatív forrásokból is meg nyilván amikor átfutok valamit is inkább arra áll rá a szemem.
    Ráadásul mióta van Docker annyira az ilyen jellegű dolgokat nem is figyelem mert ha kellene is egy konténerbe futtatnám az ilyet. A másik ok amiért nem tudok tutit mondani, hogy nem is használok ilyet.
    Az biztos, hogy PyLoad meg JDownloader (ha jól tudom ez is jó a data.hu -hoz) is van közösségi csomagforrásba de azt, hogy milyen, működik e vagy van e rtd1296-ra meg nem mondom.

    De hátha olvassa olyan akinek ilyen procival van NAS -a és esetleg használja is ezek valamelyikét és megírja, hogy mi a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Somatom #60042 üzenetére

    Megnéztem és igazából a DS-hez van PyLoad. Aztán, hogy mennyire jó azt csak az tudná aki használ amúgy PyLoad -ot
    Tesztnek egy virtuális DSM -en kimásoltam a
    /var/packages/DownloadStation/target/ alól a pyload mappát egy volume1-en létrehozottba.
    python /volume1/pyload/pyload/pyLoadCore.py -h
    pyLoad v0.4.9 +
    szépen listázta is a lehetőségeket.
    python /volume1/pyload/pyload/pyLoadCore.py -s
    Nézzünk akkor egy beállítást ...
    Na ez nekem nem mond semmit, hogy mekkora hiány az hogy az ami nincs az nem megy :
    ## System Check ##
    Python Version: OK
    pycurl: OK
    sqlite3: OK
    pycrypto: missing
    py-OpenSSL: missing
    py-imaging: missing
    tesseract: missing
    PyQt4: missing
    jinja2: OK
    beaker: OK
    JS engine: missing
    ## Status ##
    Features available: Webinterface
    Featues missing:
    ** no py-crypto available **
    You need this if you want to decrypt container files.
    ** no SSL available **
    This is needed if you want to establish a secure connection to core or webinterface.
    If you only want to access locally to pyLoad ssl is not usefull.
    ** no Captcha OCR Recognition available **
    Only needed for some hosters and as freeuser.
    ** Gui not available **
    The Graphical User Interface.
    ** no JavaScript engine found **
    You will need this for some Click'N'Load links. Install Spidermonkey, ossp-js, pyv8 or rhino
    You can abort the setup now and fix some dependicies if you want.
    Ennek ellenére végig beállítgattam és miután kész voltam elindítottam.
    Be is jött a webes felöület a megadott porton be is léptem ... és konzolon látom, hogy kilépett a program ...
    akkor menjen egy --debug
    Így már látszott a bűnöző a SYNOAutoShutDown. Szóval azért csak egy DS-hez okosítottról van szó ..
    Mindegy ezért másoltam ki a DS alól, hogy az ilyenből nagy baj ne legyen meg amúgy is Virtuális DSM ..
    A /pyload/module/plugins/hooks/ alól töröltem ami SYNO -val kezdődött ...
    Ez után már nem lépett ki ...
    Amit tudni kell még, hogy ha nem fut a DS akkor :
    # python /volume1/pyload/pyload/pyLoadCore.py --debug
    Traceback (most recent call last):
    File "/volume1/pyload/pyload/pyLoadCore.py", line 51, in <module>
    from module.network.RequestFactory import RequestFactory
    File "/volume1/pyload/pyload/module/network/RequestFactory.py", line 22, in <module>
    from Browser import Browser
    File "/volume1/pyload/pyload/module/network/Browser.py", line 6, in <module>
    from HTTPRequest import HTTPRequest
    File "/volume1/pyload/pyload/module/network/HTTPRequest.py", line 21, in <module>
    import pycurl
    ImportError: No module named pycurl
    De aki akar vele mókolni az ezeken elindulva lehet össze tudja valószínűleg akár 0-ról is hozni az egészet ..
    DSM 6.2.3-25426 -> python --version -> Python 2.7.12
    [kép]

Új hozzászólás Aktív témák