Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz mefistofeles #56547 üzenetére

    Ez lett volna az egyik fő dolgom. Most leszedtem a SWIFT japán kiegészítő prospektusát a gyártó oldaláról. Abban többféle fejegység van, ami gyárilag kérhető az autóba.
    Ráfogok kérdezni természetesen.
    zsolt19900: Ásványszürke metál. Fehér a mostani, a feketén, túl hamar látszódik minden. Csicsa színt nem akartam és ezüstöt sem ( világos szürke), maradt a feketéhez közelebb eső szín.
    Nincs semmi készlet, csak bordó és sárga. Japánban fogják gyártani megrendelésre. A GLX-verziókat, amúgy sem gyártanak sorozatba, csak 1-2 darabot, a többit rendelésre.
    Megkérdeztem az új Swift 2022-kiadást is, de azt mondták, hogy biztos drágább lesz mint a mostani, ( ami már így is csillagászati 5,4milla a CVT 5.9) és talán a 4-dik negyed évben lesz belőle valami.
    szerk:
    Ebben az ár szegmensben, nem találtam megfelelő autót. Rövid távon megyek melóba, így a Turbóst messziről kerültem. A többi vagy nem tetszik, vagy ugyanezekkel az esztrákkal, 1 millával több. Marad a swift. Ignis-t akartunk, de abba nem lehet az összes extrát kérni.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák