Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz zsiga667 #3 üzenetére

    A második linket olvasd el, ennél jobb érveket én nem tudok mondani...
    A NASA 1982-ben tanulmányt készített, ahol pontos számításokat és igen precíz elemzést találhatunk. Nevezett mû megtalálható a NASA Astrophysical Data System - 1988AJ.....96.1476H kódjelzés alatt. Pontos képletet találhatunk a Planet X, azaz a tizedik bolygó legvalószínûbb feltalálási helyére vonatkozóan - R.S. Harrington munkája nyomán. Mindössze egy évvel késõbb bocsátották fel az IRAS (infravörös távcsõvel felszerelt csillagászati mesterséges holdat) és szinte azonnal meg is találta a 10. bolygót.

    Ahhoz képest, hogy 1982-ben felfedezték, és már elötte is tudtak róla, alég későn értesültünk a Nibiru létezéséről szerintem... :U
    Arról nem is beszélve hony tovább már nagyon el sem lehetne titkolni... :U

  • Loha

    veterán

    válasz zsiga667 #3 üzenetére

    A sumér-magyar rokonság pedig baromság. Ennek ellenére kíváncsi lennék az érveidre.

    Aké tételezzük fel, hogy baromság, de akkor mi az igazság?

    Én abban tuti nem hiszek, hogy az ural környékéről idejött a kárpátmedencébe egy primitív nép aztán itt is maradt. Ráadásul mi a franc szüksége volt egy primitív nomád népnek olyan bonyolult nyelvre mint a magyar? A nyelv bonyolultsága vhogy mindig összekapcsolódik, a nép történelmével, a magyar pedig nem hasonlít semmire és nagyon bonyolult!

  • kíváncsi

    senior tag

    válasz zsiga667 #3 üzenetére

    #8

    ''Az hogy Te nem tudtál róla, az talán nem jelenti feltétlenül hogy a NASA a hibás és valami titkos konspiráció van a háttérben.
    Párszáz éve kiszámították már hogy létezik ez a bolygó, megadták a méretét, pályáját, keringési idejét. (Talán Kepler, de nem vagyok benne biztos. Még középsuliban tanultuk fizikából.) Csak annyira kicsi és annyira messze van hogy eddig még nem látta távcsővel senki.''

    Ezt hogy sikerült összehozni? :) ez ellentétes a 3#-as hsz.-eddel :> ott már látták itt meg kicsi és nagyon messzire van :)

    Különben az eltitkolásra:

    Elolvastam az általad linklet oldalakat és ezeket írják: ''it was first seen in 2003 - but important details have only now been confirmed.''

    ''The object was first observed on 21 October 2003, but the team did not see it move in the sky until looking at the same area 15 months later on 8 January 2005.'' elég későn szereztünk tudomást róla

    ''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

Új hozzászólás Aktív témák