Hirdetés
- Milyen ÚJ notebookot vegyek?
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- OLED TV topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- 15 éves a Google Chromebook
- Projektor topic
- Egyre jobb a SteamOS Intel platformon
- Milyen egeret válasszak?
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Chalez
őstag
Nekem speciel egy kategória, időpocséklás mindkettő. Inkább rugni kell a labdát, nem nézni másokat. Na meg ilyeneket nézegessünk, mint ez a felnyalt hajú nagyképű Dodó gyerek, akitől megkérdezik, minek öltözne farsangon és kiderült már be is öltözött sértődős királylánynak?

Na jó.... Rúgtam én is a labdát évekig, és nézni is imádom, az egyik legsokoltalúbb csapatjáték, stb stb... De nem is ragozom, nem akarok téríteni.
A Dodó gyerek a Szoboszlai Dominik lehet akire gondolsz?
Nem kommentálom ezt sem, látszik, hogy nem értesz ehhez az egészhez is
-
E.Kaufmann
veterán
Nekem speciel egy kategória, időpocséklás mindkettő. Inkább rugni kell a labdát, nem nézni másokat. Na meg ilyeneket nézegessünk, mint ez a felnyalt hajú nagyképű Dodó gyerek, akitől megkérdezik, minek öltözne farsangon és kiderült már be is öltözött sértődős királylánynak?

-
Chalez
őstag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.A focimeccs nézőket összemostad a Mónika és Győzike show nézőivel? Mondták már valaha is neked, hogy "ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna"? Gondolom nem elégszer...
-
laed
senior tag
Elég hullámzó a gyártási minőség. Valakinek régóta megvan, és jól működik, de pl.a mienk 1 év után behalt.
-
E.Kaufmann
veterán
-
fecke78
senior tag
Bármit is írnak ,felesleges pènzkidobàs
-
E.Kaufmann
veterán
Én nem hinném, hogy a Strong bármikor is gyártott érdemben bármit. Egy set-top-box persze még lehet, hogy belefért nekik, és ez a saját TV-iknek is az alapját adhatná, de a panelt nyilván veszik, sőt talán a vezérlő elektronikát is.
Hogy megéri-e a QDot? Szerintem igen. Ez a TV ráadásul VA, a kontrasztja is jó. Egy 55"-os TV-nek szerintem annyira nagyon a hangja se lehet rossz. De én valószínűleg inkább TCL-t vagy Hisense-t néznék ebben a méretkategóriában (is), olcsóbbak a nagy konkurenseknél (Samu, LG), és többnyire nagyon jók. Azért az ilyen Strong, Technika, meg hasonlók többnyire több - nagy - sebből véreznek, és bár tartalomfogyasztásra azok se alkalmatlanok, de a fentebbi kínai márkák mellett esélytelenek. Többnyire árban is.
Nekem pl. egy 65"-os Hisense-em van (65U8QF; sajnos mostanra már elég rossz a háttérvilágítása
), amiben JBL hangszórók vannak, és bár elvben csak 2×10 W, de meglepően nagyot (és jól) szól ahhoz képest, hogy csak egy TV.Én konkrétan a 90-es évekre gondoltam, amikor még nem a szolgáltató adta a tányért, hanem te vetted magadnak és jött, ami jött az égből. Nekem akkorról rémlik a márka (ami azóta persze gazdit is cserélhetett)
-
bteebi
veterán
Tényleg megéri a felárat a kvantumpont? Én inkább vennék egy LG-t, még ha nem is kvantumpontos és nem is droidos, de olcsóbban kijön az ember és arra várhatóak frissítések.
Valamint ami nagyobb (50 col környéke) LG most nagyapónál van, annak nem bántóan doboz a hangja. Ami meg nálunk van 32 colos apróság, na annak már tényleg bántó hangja van, de mellé egy TCL soundbar, amit egy éve vettem akciósan és nem volt 20ezer, még valamennyi basszust is tud úgy, hogy nem zörög, nem recseg, nem torzít (egyetlen bosszantó hiba, ha PC-ről használom, akkor egy idő után, ha nincs hang, alvó állapotba megy a soundbar, kapcsolhatom vissza, vagy ha a bemenetet elállítom, majd vissza, akkor a soundbar is visszakapcsol)PS:
Régen, amikor még csak beltériei voltak a Strong-nak, akkor az még saját gyártás volt?Én nem hinném, hogy a Strong bármikor is gyártott érdemben bármit. Egy set-top-box persze még lehet, hogy belefért nekik, és ez a saját TV-iknek is az alapját adhatná, de a panelt nyilván veszik, sőt talán a vezérlő elektronikát is.
Hogy megéri-e a QDot? Szerintem igen. Ez a TV ráadásul VA, a kontrasztja is jó. Egy 55"-os TV-nek szerintem annyira nagyon a hangja se lehet rossz. De én valószínűleg inkább TCL-t vagy Hisense-t néznék ebben a méretkategóriában (is), olcsóbbak a nagy konkurenseknél (Samu, LG), és többnyire nagyon jók. Azért az ilyen Strong, Technika, meg hasonlók többnyire több - nagy - sebből véreznek, és bár tartalomfogyasztásra azok se alkalmatlanok, de a fentebbi kínai márkák mellett esélytelenek. Többnyire árban is.
Nekem pl. egy 65"-os Hisense-em van (65U8QF; sajnos mostanra már elég rossz a háttérvilágítása
), amiben JBL hangszórók vannak, és bár elvben csak 2×10 W, de meglepően nagyot (és jól) szól ahhoz képest, hogy csak egy TV. -
Tschubi
aktív tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Már bocs, de agyatlan baromnak nevezni a focimeccs nézőt eléggé agyatlan barom hozzá állás.
-
bteebi
veterán
Annyira nem is lett rossz szerintem. Felbontás, kontraszt jó, és még relatíve homogén is a kép. Akár még azt is mondhatnám, hogy erős kezdés, de azért az már nem lenne igaz. 200k-ért bőven nem a legjobb vétel még a QD-VA TV-k között se. 150k-ért pl. már van HISENSE 55E7KQ, ami szintén QD-LCD.
-
#52931072
törölt tag
Röhej, hogy még a csúcskategóriás TV-ket is futballabdával reklámozzák. Akik csak a foci meccsek miatt vesznek TV-t, azoknak hót mindegy, hogy pl. milyen a képminőség. Arról nem is beszélve, hogy a TV közvetítés képminősége milyen alapból...
Pont a focimeccsnél gáz a szaggatás, amit ennél a vacaknál nem is lehet megszüntetni, mert egyszerűen kihagyták belőle. Valszeg az öt centes soc már nem bírta volna el. Éppen sport nézésre totál alkalmatlanok ezek a nóném vackok. Nem lehet elég olcsó, szappanopera nézésre jó, csak ahhoz találni olcsóbbat.
-
SunMount3r
nagyúr
Röhej, hogy még a csúcskategóriás TV-ket is futballabdával reklámozzák. Akik csak a foci meccsek miatt vesznek TV-t, azoknak hót mindegy, hogy pl. milyen a képminőség. Arról nem is beszélve, hogy a TV közvetítés képminősége milyen alapból...
-
E.Kaufmann
veterán
Tényleg megéri a felárat a kvantumpont? Én inkább vennék egy LG-t, még ha nem is kvantumpontos és nem is droidos, de olcsóbban kijön az ember és arra várhatóak frissítések.
Valamint ami nagyobb (50 col környéke) LG most nagyapónál van, annak nem bántóan doboz a hangja. Ami meg nálunk van 32 colos apróság, na annak már tényleg bántó hangja van, de mellé egy TCL soundbar, amit egy éve vettem akciósan és nem volt 20ezer, még valamennyi basszust is tud úgy, hogy nem zörög, nem recseg, nem torzít (egyetlen bosszantó hiba, ha PC-ről használom, akkor egy idő után, ha nincs hang, alvó állapotba megy a soundbar, kapcsolhatom vissza, vagy ha a bemenetet elállítom, majd vissza, akkor a soundbar is visszakapcsol)PS:
Régen, amikor még csak beltériei voltak a Strong-nak, akkor az még saját gyártás volt?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Audio-GD Master 9 Mk3 fejhallgató- és előerősítő, Class A, dual mono, true balanced, ezüst
- Samsung Galaxy Buds2 Bluetooth fülhallgató
- Audio-GD Master 9 Mk3 fejhallgató- és előerősítő, Class A, dual mono, true balanced, ezüst
- Samsung Galaxy Buds+ Bluetooth fülhallgató
- Eladó garanciás, vezeték nélküli LG S60TR 5.1 soundbar.
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 13 2020 M1 8GB RAM 256GB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- 27% - Minisforum UM690L Slim Ryzen 9 6900HX / 32GB DDR5 / 1TB SSD / 680M MiniPC
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 16 M1 Pro (2021) 16GB/512GB karcmentes 87% akku 191 ciklus
- Új Dell 13 Latitude 5350 FHS IPS 2in1 Touch Ultra7 165U 12mag 32GB 512GB Intel 4-Core iGPU Garancia
- Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 Ryzen 7 PRO 8840HS / 32GB / 1TB SSD / 2 Év Premier Support
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

), amiben JBL hangszórók vannak, és bár elvben csak 2×10 W, de meglepően nagyot (és jól) szól ahhoz képest, hogy csak egy TV.

