Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makoj30

    aktív tag

    válasz Skynet258 #4 üzenetére

    Nekem volt Steam Deck 64GB EMMC-vel (LCD) verzió,Az elején tetszett hogy játszhatok bárhol a Steames kedvenceimmel,a fogyasztás is jó+amikkel játszottam szépen vitte (RDR2 ETS,ATS egyebek). A bajok ott kezdődtek amikor PC-ként kezdtem volna használni dokkolva. A linux engem hidegen hagy,így ment rá a W10-11 de első bootkor mindig kékhalált csinált így eladtam végül. Az emulátorokat is szépen viszi de ha már Switchről van szó akkor én nem emulálnám a Decken mert hiába viszi ha illegális (Kiéve akkor ha van egy Switch meg pár megvett játék azokat használhatod nyugodt szívvel. Én is kipróbáltam a Switch emulátort gépen a megvett játékaimmal tesztelve PC-n.,nekem van switchem nem az OLED hanem a v2,pár tokos játékom is van rá+digitális és nem bántam meg. Mario 4EVER.

    Ami érdekelne a Lenovo Legion GO de a jelenlegi áron inkább tartsák meg. 360 ezer. Nem vagyok gazdag

    [ Szerkesztve ]

    MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

Új hozzászólás Aktív témák