Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz cashback #51173 üzenetére

    par segitseg: 1 probalj steam supportot mert alapvetoen teljesen kiszamitatlan az egesz - nyilvan keruld a temat inkabb mondjuk kodot adtott volna erte v ilyesmit irj. support lassu es nem a legjobb de probalkozni mindig kell.

    a masik: en anno neztem ezt az arcot amikor irtal phra hogy ezt akarod felvenni stb. nem akartam beirni mert ugyse szamitott volna de tokre beakartam hogy privat profillal alapbol nem. most kicsit sajnalom de szerintem ugyis belementel volna. egy nagyon fontos amit en is mindig megirok mindenkinek mivel nem egy uzletem volt: rohadtul leszarom a bizonylatot a screenshotot stb. mivel nekem is van photoshopom es tudok ezret gyartani. ha penz megjott megkapja. ennyi. egy bizonylattal semmit se lehet kezdeni sokan felhaborodnak mikor azt irom hogy ne kuld mert nem erek vele semmit se de ez van. javaslom neked is ezt a stilust szerintem megeri.

    (#51171) munky: paypal szerintem ezerszer konnyebb a csaloknak mint egy otp. az oke hogy egybol megkapod ha hetvege van de otprol nem nagyon lehet semmi trukkos refound. neki penz kellett jo uzlet volt belement igy jart. az alaptrader skill a turelem szerintem. szerintem egy magyarbank is siman lehet szerencses ha nem egy screenshotert adjuk el a legujabb CODot mert most pontosan ez tortent

    (#51175) Mardel: wizorb se rossz de szerintem shattered ezerszer jobb es az is hibes

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák