Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz madgie #4461 üzenetére

    nekem vagy még nagyon tanulnom kell a PvP-t... vagy csak vissza kéne ülni a defibe, akkor nem lenne ilyen kibaszott céltábla a hátamon mint a bogárban :D majd a nagygépen leszek kíváncsi a PvP-re amikor nem szaggatok mint a vaddisznó :D meg amúgy is eddigi tapasztalatok alapján jobban ment az 1v1, mint a kaotikus sok-v-sok, amikor kb a fél csapat rámszáll a csótány miatt (és ráadásul a geci szaggatós laptopom miatt mindig egy halálos fél másodperc késéssel tudom csak benyomni a tac team-et vagy a reverse-t). 1v1-ben viszont egész jó vagyok, bár krúzerek ellen nem szeretek menni mert gec.sok healjük van :)

    amúgy ne szomorkodj én sem kaptam bogarat, meg már nem is fogok. elvertem rá egy tonna EC-t meg zent, de megvan a 800 lobi, már nem akarom még tovább erőltetni.

    lehet én is veszek majd egy b'rel retrofitet, a battle cloack nagyon durván jó PvP-re... plusz ott a plasmotic is... csak akkor kéne vennem kurva drágán polaron/polarized dis fegyverzetet, ehh... :D

    [ Szerkesztve ]

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 VI || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák