Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz 77.PX_Drebil #25031 üzenetére

    A ceger az biztos lesz, hajokon, ruhakom, hangaron... Tetszene, csinaljunk egy frankot es lehet nyomtatni polokat is akar :)

    A tobbire meg, nem kell szurni, a hocipom tele van hogy mindent szurnek, mert igy helyes vagy ugy nem helyes :) Allandoan keresnem kell azokat a helyeket ahol cenzurazatlan informaciot lehet talalni...

    Ez nalam mindenre vonatkozik, az elet majd ugyis elvalasztja a pelyvat az ocsutol. Most epp egy mixet hallgatok (GOA) es abban most mondta a csoka: "We are not animals, we are human beings." (fura idozites mi? :) ) Azt sem bannam ha lenne vegre olyan film, ahol a gonosz gyoz, vagy ahol nem allando a segitsunk a gyengeknek, elesetteknek (meg ha ez ellentetes nehol a vilagszemleletemmel) Legyen Hello Kitty, legyenek komcsik, arjak, vallasos szektak, fosztogatok, drogosok meg mit tudom en, nevezd meg. A cenzura minden formajat fel kell fuggeszteni :) Ettol meg az nem anarchia :) Ha hulye vagy meg nagy a szad valaki ugyis szajba fog vagni egy sikatorban :)

    A belso rendszerekben tuti lesz kontrol UEE altal, de ahogy tavolodsz ugy lesz egyre lazabb az egesz, mig a peremvidekeken mar te szabod meg, hogy mi az elfogadott, mi nem. Kivancsi leszek kik lesznek akik a "Beacon of Light" szerepet akarjak majd betolteni ezeken a videkeken es hogy szeretnek ervenyre juttatni az akaratukat, na itt mar immersion nyomul erosen, remelem kialakul majd jo par uj dolog amit nem ismerunk, mozgalmak, ideologiak... :)

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  • PoeDameron

    aktív tag

    válasz 77.PX_Drebil #25031 üzenetére

    Nagyobb hajókat remélem el lehet majd nevezni. Mármint úgy hogy ki legyen rá írva. Az első idrisemnek UEE George Matolcsy lesz a neve, ezt már eldöntöttem.

    nimfas

    szerintem sokan tudnák, csak ki kellett volna írnod teljesen. Nimfas (Nimfász) corporation. Én a nimfákra asszociáltam így, sajnálom. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák