Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz mrfire #19438 üzenetére

    Fú ezt most én sem értem, hogy mivan?

    Gravitáció nélkül el kell, hogy lökjön. A földön nem lök el, mert állsz a lábadon. A talaj és a talpad közötti kapcsolat miatt nem lök el. Ha nincs gravitáció akkor eléggé nehéz állni a talajon, hiszen csak hogyan nyomod oda? Már a legkisebb mozdulat vagy kósza légmozgás is elemel. Szóval én is pont azt mondom, hogy el kell, hogy lökjön.

    CR viszont azt mondta, hogy nem fog különösebben.
    Ezért jutott eszembe, hogy ha a valóságban is megoldottak egy olyan lőfegyvert aminek nincsen visszarúgása akkor biztos ott is ilyesmik lesznek.

    Nagyon érdekes ez a nulla gravitáció.
    Az ISS-re olyan csavarhúzót kellett felvinni ami a forgó mozgást teljesen elnyeli.
    Talán ez a kísérlet volt számomra a leg megdöbbentőbb, hogy a gravitáció hiányában a felületi feszültség mikre képes. :)

    GypsFulvus2: Van benne valami. Már jó régen nem foglalkoztam ilyesmivel. Ezt át kell gondolnom, de nem ilyen későn.
    Köszi srácok. Jól elvagyunk így is, hogy várakozunk. Aztán majd csak ránk szólnak, hogy ne offoljunk ennyit. :)

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák