Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Drenadar #18445 üzenetére

    Freelancer biztos jo lesz, emiatt nincs ketsegem, nekem a listan volt, aztan elkezdtem kicsit utananezni a dolgoknak, elgondolkodtam mit is csinalnek szivesen es a Cutlass mellett dontottem, az aszteroida hangar is sokat nyomott a latba, bevallom :)

    Az a gondom, h a cegunk profilja nem nagyon van kialakitva es igy nehez hajot valogatni, Tesco megvette a Reclaimert, ahhoz kell ember meg roncs amit meg tud enni. Ami mar most kinez hogy egy szovetseg tagjaikent lesz erdemes a rizikosabb teruleteken mozogni, nagyon varom mar hogy lehessen menni ki a zurbe es felfedezni.

    Ezeket neztem ebben az arkategoriaban, ha megnzed egyik semm log ki nagyon a sorbol (a Vandul igen, de az ugyis elerhetetlen, majd probalok lopni egyet ;] ), mindegyik kicsit masban eros :) a Xian meg nagyon bejon, de ebben a kategoriaban mar nem nagyon kell meg egy hajo, de nem zarok ki semmit :)

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák