Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz Zyrius #17140 üzenetére

    Engem meg az bosszant inkább, ha eltelik 6-8 óra és egy darab hozzászólás nem érkezik semmi új téma... akármilyen lényegtelen. :D

    (#17152) TESCO-Zsömle (#17147) GypsFulvus2
    Akkor én mit szóljak, mikor Hornettel addig jutottam, mint GypsFulvus2 Aurorával. :B Jó nem játszom olyan régóta az is igaz. De biztos, hogy én sem azok közé fogok tartozni, akik úgy ráfeszülnek a játékra, hogy sorra osztogatják a fejeseket FPS-ben, Dogfightban meg 1 vs 4-5-ben irtják a népet. Ez az a hardcore gamer kategória, amibe sose tartoztam, (szerencsére). Én annak is örülök, ha egy középmagas szintet elérek majd, ott már jónak érzi magát az ember, és nem is emészti fel minden energiáját a játék. Emellett a békés kereskedés, kufárkodás ;] sem áll távol tőlem, ahol nem az adrenalin pörög, és ott is szép eredméyneket lehet elérni. (Pl. EVE-nen egy hónap kemény aukciósházban való adok-veszek után a trial accounttal megúsztam, hogy fizessek valaha is a játékért, ellenben amint bekerültem egy HC orgba, el is ment a kedvem a játéktól.) Örülök, hogy sokan nem így gondolkodnak itt, és nem is ez az org alapelve, hogy törtessünk és legyünk a legjobbak, hanem szabadon, mindenki, ahogy szeretne. :)

Új hozzászólás Aktív témák