Hirdetés

Aktív témák

  • malter

    csendes tag

    April 8, 2003 ExtremeTech. Symantec has begun adding digital-rights-management software to downloadable versions of Norton Antivirus 2003 in an attempt to foil software pirates. A pilot retail program will be starting soon. Symantec executives declined to reveal the DRM software being used, although a spokesman said that the software did not write information to the boot sector, as Macrovision's SafeCast products do. Symantec software has frequently been pirated, forcing their hand.

    Nekem a crl.verising.com ra szokott leggyakrabban kimenni legalábbis eddig csak ezt vettem észre meg persz párszo a symantec serverre is de azt mindíg jelzi előtte szépen. De a verisingre állandóan kimászik és van úgy hogy egész nap élő kapcsolatot tart fenn vele sunyin a háttérben anélkül hogy jelezné!
    Tegnap óta pedig a böngészőmben megjelenik hírtelen a verising.com IP címe de azt már nem éri el hanem simán lefagy tölle a net megdögleszti az egész kapcsolatomat. A verising.com ugye elvileg nem Symanteces weblap hanem csak hitelesítő adatokat tárol és nem is lenne baj ha csak néha menne ide ki a Norton
    de egyszerűen meghal a net ilyenkor.
    Mindezt csak egy pár napja csinálja mióta leszedtem valami frissítést Live updattel.
    Egy másik hasonló dolog:

    ''This issue appears to be related to VeriSign receiving an unusual number of requests by Windows-based clients to download a certificate revocation list (CRL) on January 7-8, 2004...For security purposes, Symantec products routinely verify the integrity of system components. At times they were unable to achieve the authentication they were seeking because of the unavailability of VeriSign's server, resulting in delays and instabilities.''

    Ez most akkor vagy bug vagy az első eset az igaz és a spyware vicceskedik velem? Ki tapasztal hasonlót?

    [Szerkesztve]

    nem tudom még?

  • malter

    csendes tag

    http://www.computergripes.com/NortonAntiVirus2003.html -érdekes közlemények a lap közepe-vége felé...

    nem tudom még?

  • TudorVigyor

    aktív tag

    válasz malter #2 üzenetére

    Na ha csak így egyszerűen lenyúlod a ''találmányomat'' (bizonyíték itt: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=36890&start=60[/L], 62. hozzászólás) akkor lesheted, hogy besegítsek az amúgy gondolom fullw?rez-es programokkal kapcsolatos rejtélyes gondjaid megoldásába.

  • malter

    csendes tag

    válasz TudorVigyor #3 üzenetére

    Már megbocsáss de nem nyúltam le tölled semmit!
    Az álltalad belinkelt topicban a tieddet megelőző hozzászólásomban már utaltam rá hogy találtam egy ilyen oldalt! A benne szerplő idézet is arról a honlapról való, és ezt előtted tettem!

    A cím úgy tűnik a Verising es weblapé ami nem lenne gáz de úgy tűnik nekem ettől fagy a Net.
    Most Googliztam egy kicsit és találtam valami nagyon hasonlót:


    ''This issue appears to be related to VeriSign receiving an unusual number of requests by Windows-based clients to download a certificate revocation list (CRL) on January 7-8, 2004...For security purposes, Symantec products routinely verify the integrity of system components. At times they were unable to achieve the authentication they were seeking because of the unavailability of VeriSign's server, resulting in delays and instabilities.''

    Tapasztal valaki hasonlót Nortonos programokkal a gépén, vagy ne tudja valaki hogy lehetne ezt elkerülni?

    Csodálkozom hogy ez nem tünt föl, máskor nézd meg jobban vagy olvazsd is végig amiket linkelsz...

    nem tudom még?

  • TudorVigyor

    aktív tag

    válasz malter #4 üzenetére

    Ha tényleg onnan volt, akkor bocsánatot kérek. Azért nem tűnhetett fel, mert a nálad kiemelt idézetet az általam oda (általad pedig ide) beírt link ugyan tartalmazza (mint kiindulópontot), de jópár más oldal is, tehát nem tudhattam, hogy te honnan idézted. Sőt valamiért biztos voltam benne, hogy nem innen. De ha úgy volt, hát tényleg bocs. Amúgy meg az eredeti topicban egyszerűen segíteni akartam, aztán rosszul esett, hogy úgy éreztem, hogy én dolgozok az infoért, te meg ékeskedsz vele.

  • malter

    csendes tag

    válasz TudorVigyor #5 üzenetére

    Ez most valóban hülyén jött ki de máskor mielőtt vádaskodni kezdenél kérdezz inkább.
    A weblapra pedig én úgy találatm hogy beírtam a google kersőjébe az ip címet és a ''keresőkifejezést tartalmazó weboldalak keresésével'' ez volt az első amit kidobott nekem (szerintem te is u.a.i.). Mivel korábban írtam hogy rá googliztam a címre ezért szerintem teljesen logikus hogy akkor onnan szedtem az idézetet is.
    A segítőkészségedet ettől függetlenül én nem vontam és nem vonom kétségbe.

    [Szerkesztve]

    nem tudom még?

  • malter

    csendes tag

    Felhozam a topicot mert a külföldi weblapokon olvasva úgy tűnik nem egyedi eset és mivel ott még nem találtak rá megoldást remélem itt sikerül megoldani és jön valaki egy jó ötlettel.
    Kb 10-15 percig tudok weblapokat nézegetni vagy PH-zni közben, mert utánna jön a szokásos és úlyra kell indítani a gépet.
    Nekem nagyon fontos lenne hogy működjön és nehezen hiszem el hogy csak nállam csinálja.
    De ha megint behal a topic akkor igérem hogy hagyom.

    [Szerkesztve]

    nem tudom még?

Aktív témák