Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rav3n1

    csendes tag

    Hi, remélem tudna nekem vki segíteni a problémámban.

    Szóval a lényeg, olvasgattam már pár fórumot a PC->ERŐSÍTŐ összekötésével kapcsolatban, de eddig sajnos nem sok sikerre jutottam. Jelenleg egy Gygabyte GA-8N-SLI Pro-s alaplapon egy kemény Realtek AC97-ről megy a digitális jel az erősítőmbe koaxon keresztül. Na most PowerDVD le is adja digibe az 5.1-es jelet. Viszont semmi mással nem tudtam még rávenni az erősítőmet, hogy DIGITAL 5.1-et dobjon ki nekem PowerDVD-n kívül. A másik dolog, hogy egy PIONEER VSX-AX5-ös erősítőm van, ami sajnos nem 20 fillér volt, és arra lennék kíváncsi, hogy érdemes lenne-e vennem egy komoly hangkártyát (X-fi-t, vagy HDA X-Mystique,), ha jobb hangzást szeretnék elérni (nem mindtha így nem lenne elég gyönyörködtető), vagy ha digitálisan adom ki a jelet, akkor már csak az erősítőmön múlik a dolog? Számomra egy bizonyos THX-es logó miatt lenne szimpatikus az X-fi, mivel eddig a THX-ben nem csalódtam, de ha az én esetemben nem számít, akkor inkább hagyom. Amúgy mint lajikus, arra gondoltam, hogy a DTS, DD, és THX a komplett pl: CREATIVE-os hangrenszerek miatt kellenek egyeseknek, akik ilyesmi 5.1-el rendelkeznek, de ha nem jól gondolom, kérlek javítsatok ki :) !

    Segítségeteket előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák