Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanchore

    senior tag

    válasz DENON #2579 üzenetére

    Szerintem fordítva írtad, az EB1E1E van 180-90 körül, amibe az i3-as proci van, az EB1S1E pedig a 240-be, ebben van az i5-ös. Én az utóbbit vettem meg pár napja, tény hogy nem a világ legjobb kijelzőjével szerelték, bár én nagyon meg vagyok elégedve vele, több lcd monitorhoz is hozzá néztem itthon, és nem sok különbséget találtam, egyedül feketében gyenge, azt inkább szürkének látni.
    Játszani is lehet vele elég szépen, a mai játékok akadás nélkül elfutnak max felbontásban. De ha csak netezésre, filmezésre és kisebb munkákra használnád otthon, szerintem nagyon jó vétel ennyi pénzért.

    Remélem tudtam segíteni, bármi kérdésed lenne róla, írj :)
    Üdv. Norbi

    Origin / Steam: Stanchore

  • Beetlejuice

    tag

    válasz DENON #2579 üzenetére

    Azert azt vedd figyelembe, hogy ez egy hardverekkel foglalkozo site, amit olyanok latoganak nagy szamban, akiket ez a dolog jobban erdekel az atlagnal. Amikor bemesz a boltba, latsz 500 LCD tevet. Mindegyiken lehet tevet nezni, mindegyiken fel lehet ismerni a Bombera Krisztat, tehat a legolcsobbat kell venni, mert az osszes tobbi kulonbseg mar 'minimalis'.

    Nekem 10 notim volt eddig legalabb, es most hirtelen nem emlekszem hany evvel ezelott volt, ilyen vertikalis betekintesi szog probelmam ami F11M-nel volt. Ez nem azt jelenti, hogy 'szar' a kepe. Hanem amikor fekete a kep alja akkor a kozepetol felfele minden vilagos szurke, ha meg felul fekete a fekete, akkor kozeptol lefele nem is latszik a kep tobbi resze. Ha mozgatom a fejem 2-3 centit, vagy a kijelzot allitgatom, akkor ez a jelenseg allandoan mozgasban van. En t500-hoz kepest 150.000 forintot fizettem ra a F11M-re, aminek nem volt ilyen gondja.

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez is, mint minden, relativ. AZ F11M kijelzoje teljesen oke, kulonosen ha nem nezel rajta sotet jeleneteket, vagy sotet desktopot. Viszont ez egy 300.000 forintos SONY, es ebben a kontextusban, szerintem gyengen muzsikal. A Sony hiresen jo minosegu kijelzoihez, es az arahoz kepest, illetve ahhoz kepest, hogy egy ez kifejezetten multimediara kihegyezett gep nekem ez nem volt elfogadhato. Ettol fuggetlenul, tobben is vannak itt, akiknek ilyen gepe van, es teljesen elegedettek vele. (Tobbek kozott az ocsem is). Szoval ha ram hallgatsz, elmesz a boltba, megnezed a sajat szemeddel, es ha tetszik, megveszed. :)

Új hozzászólás Aktív témák