Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz rainman72 #59488 üzenetére

    Én piszkosul elvagyok kenődve amúgy. :( Amikor 2019 nyarán megvettem a Q70R-t ,akkor teljesen beleszerettem és imádtam! Nem láttam vagy nem akartam látni a hibáit sokáig. Először a bandingot vettem észre RDR2 havas részén és miután egy ilyet észrevettél, már nem tudod nem látni. Nem vészes, nagyon halvány, de akkor is tudod, hogy ott van. Aztán jött ez az inverse ghosting. Amit szintén sokáig nem akartam meglátni, pedig ott van. Utánajártam, Samsung 2 éve ígéri a javítást. 4,5 hónapja harcolok Samsunggal, de terelnek, hülyének néznek. Írtam egy BP-ig márkaszerviznek is, ők nem tereltek. Egyből mondták, hogy a Samsung tud a jelenségről és 2021 második negyedévére várható az új FW frissítés, ami segít (biztosan!!!). Tudom, hogy nem egy premium tv, de akkor is 450k-s árkategória basszus. Ha meghirdetem az 5 éves MM Gold biztosítással, akkor sem akarom elhallgatni a hibáját, mert nem engedni a lelkiismeretem. Valószínű nem is venné meg senki.
    Ez a Sony XH90 volt a kiszemelt, de hogy nem tudja a 1440p@120-at, az eléggé lehozott az életről. Azért vettem a 2080S-t, hogy ilyen felbontásban tudjam csapatni a játékot. :O A másik meg ez a majd jövőben érkező VRR és ALLM támogatás. Samsung tapasztalat után én már senkinek nem hiszek ilyen ígérgetésekre. És nincs értelmes alternatíva!!! A Sony 2021-es modelljei ugyanúgy nem támogatják ezt a felbontást, Samsung-ot soha többé, marad az LG OLED CX, annyit viszont ki nem adok érte! Teljes tanácstalanság jelenleg. Bocs a sírásért, de jobb volt kiírni magamból. Meg bármilyen javaslatot szívesen fogadok természetesen! :R Tudom, játsszak 1080p-ben és kussoljak! :DDD Csak nem azért váltottam GTX 1060-ról, hogy megint 1080p-ben kelljen játszanom.....3080-asra meg sajna nem futja, hogy meglegyen a 4K........

Új hozzászólás Aktív témák