Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aramir

    őstag

    válasz khron78 #11360 üzenetére

    Egy szóval nem mondtam, hogy egyforma erős, de attól még egy generáció, ahogy a WiiU is a PS4 generációjába tartozik, a N64 meg inkább a Saturn/PS1 generációjába tartozik teljesítmény szempontjából is, nem is értem miért kéne hozzá hasonlítanom a DC-t, ég és föld, míg a DC és a PS2 között azért nincs akkor különbség.

    http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

  • adalbert1

    veterán

    válasz khron78 #11360 üzenetére

    Igen, én is úgy érzem, hogy a legkomolyabb faktor a birtoklási vágy, még ha utána esetleg hónapokig nem is játszik az ember az adott játékkal. De egyre inkább azt érzem, hogy túl sok megy el ezzel, amit másra is fordíthatnék (sport, utazás, stb).

    t256: igaz, mindig van valami csábító ajánlat. :) Konzoljaim úgy kb. 6 éve vannak, a retro vonal úgy 2 éve indult be jobban. Igazából nincs túl nagy gyűjteményem, de azt érzem, hogy túl sok időt töltök ezzel.

    energy4ever: szerencsére azért az anyagi biztonságot még nem veszélyezteti ez a dolog, ugyanis ritka/drága gépet/játékot nem igazán veszek (a legdrágább retro cím, amit vettem 12k volt, a nagy többség meg inkább a 2-3k-s kategória), és ha azt nézem, akkor a jelen generációval játszani (ha meg is akarod tartani a játékokat, nem továbbadni végigjátszás után) sokkal drágább hobbi, 1 PS4/Xbox One +3-4 játék árából kijön kb. 4-6 dobozos retro gép + játékok melléjük.

    ayo: igen, erre is gondoltam már, pl. a jelen generáció vásárlását több feltételhez kötöttem, és még nem szegtem meg. :)) Ennek ellenére azt pl. nehéz megállni, hogy egy 2-3 ezres játékot ne vegyen meg az ember, ha szembe jön vele. Többször gondoltam már, hogy írok egy listát, hogy ezeket még biztos beszerzem, és utána stop egy időre - de valahogy ez mindig meghiúsul.

    PiciDikenz: igen, én is egy hasonló listán gondolkozom, és azon, hogy a termékfigyelőket is úgy állítom be, csak ezeket keresem az aukciós oldalakon. Azon is gondolkozom, hogy csak az a játék maradjon meg, amit legközelebb is előveszek szívesen, egy olyan címet minek tároljak, amivel úgyse játszom majd? Illetve ez a keret remek ötletnek tűnik, de inkább időre alkalmaznám, hogy akkor mondjuk a szabadnapjaimon eltöltök 1 órát ilyen-olyan dealek böngészésével és stop.

Új hozzászólás Aktív témák