Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anagylevin

    csendes tag

    válasz Lenry #14 üzenetére

    Állítólag van is.
    Elolvastam Bog írását... hát okozott derült perceket :D ! Szeretem az ilyen őszintén szarkasztikus írásokat!
    Végül is nem mentem el a keddi észosztásra, mert a beszervezőm azon kívül, hogy "mekkora reklámkamány indult tegnaptól" és hogy "életem mekkora lehetősége ez"...nem igazán hallottam mást. Meg egy kérdésre nem tudott normálisan válaszolni. Mégpedig: ha 400e tagja van a rendszernek és nem mlm piramis, akkor miért nem rongygazdag mindenki???
    Válasz: mert nem mindenki vásárol annyit, és nem mindenki vesz ugyanannyi jogot....
    Erre varrjak gombot!

  • Integra

    titán

    válasz Lenry #14 üzenetére

    egyszer voltam egy foreveres crashkurs-on, mert egy nagyon kedves barátnőm könyörgött..
    azért nem álltam fel és küldtem el a faszba mindenkit és hagytam ott őket a rákba, mert ott volt barátnőm és mert előtte már voltam katona, és így a türelemhatárom eléggé kitolódott...
    afaszom, dobnám a napalmot az összes ilyen mlm agyrémre..
    és bizonygatták, hogy ők utazhatnak ilyen meg olyan helyekre meg pénzt kereshetek egy idő után úgy, hogy nem dolgozom...
    nem akarták elhinni, hogy szeretem a munkám és utazok így is eleget, többet mint ők fognak valaha is. nem értették amit mondtam..
    aztán megvártam kint a barátnőmet, még utánam is lezavartak egy gyorstalpaló agymosást sok bukott embernek, hátha aláírnak, közben ment haza az egyik már sikeres menő srác, beült egy traktor avensisbe és abból kidőlve mondta nekem a mobilját szorongatva, hogy milyen jó élete van.. hát végignéztem a fekete ultrakonzervatív, semmilyen stílusú lízingelt kerregő szar kombi koporsóján és azt mondtam, hogy hát tesó, ez aztán siker, menő vagy, ilyennek lenni soha.
    agyrém..

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák