Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci1128

    tag

    válasz Piftuka #2392 üzenetére

    Szervusz!

    Elsőként: Windows Vista, 7 és XP x64 alatt problémás lehet az Audigy-k használata. Ökölszabály, hogy önmagában nem szabad a gyári meghajtót használni - ugye az általad felsorolt jelenségek előbukkannak, szerintem nem is működik az az Audio Console rendesen. Én személy szerint a Daniel_k-t javaslom (ebben biztosan szerepel jónéhány a Creative alkalmazások közül), de persze nyugodtan próbát tehetsz a másik moddolt meghajtóval is (főleg ha van időd rá). Zenehallgatáshoz pedig érdemes lehet trükközni kicsit (cikk a témáról), azaz megkerülni a Windows hangrendszert és mondjuk OpenAL API-n keresztül piszkálni a kártyát. Én bevallottan nem vagyok audiofil, de mégis OpenAL output plugin mindig felrepül a Winamphoz. :) Ily módon biztosan nem lesz "megeffektezve" a zene (legalábbis az EAX effektek biztosan nem másznak rá, az más kérdés, hogyha a Speaker Settings-nél van valami elrontva, akkor az mindenképpen hallatszik). A többi kérdésedre sajnos nem tudok választ adni, mivel én csak kimeneti jackbe dugott fülessel használom a kártyámat. :( Sok sikert a driver próbához! :R

    [ Szerkesztve ]

    "But at least the code looked good, which is the main thing."

Új hozzászólás Aktív témák