Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz rootkiller #4060 üzenetére

    Ez is egy hozzáállás, de ha az ősember is így gondolta volna... szóval érted :P
    Egyébként nem igaz, amit írtál, nevezetesen, hogy "hibákkal teli".
    Van némi negatívum ebben is, mint bármi másban (például a mosógép igazán főzhetne kávét, miközben mos, mert lenne rá ideje, de nem teszi. Ettől még nem hibás, csak ilyen. Majd idővel... ;) ).
    A kamera tré, de szerintem egyikünk sem kifejezetten emiatt vette, csak szimplán megállapítottuk idővel, hogy azért lehetne jobb.
    Kezelése... számomra tökéletes, nem látok hátrányt az érintőkijelzőben, kényelmesen használom.
    A negatívumok mellett pedig imádom a szabadságot, hogy azt teszek fel rá, amit akarok, ha épp szükségem van egy programra, 90%, hogy már megcsinálták. Én pedig felteszem és használom, ennyi :)
    Ebben a topikban valóban úgy tűnhet, hogy az Omnia tele van hibákkal, de egyrészt a kérdések állandóan ismétlődnek, másrészt... nem is értem néha az embereket, miért vettek ilyen telefont. Van, aki a bekapcsolás után elakad (ez nemrég volt, hát nagyot néztem, de nem szóltam be ;] ), van, aki nem tud olvasni/nem tudja értelmezni, mit akar vele közölni a telefon...
    Na nekik én is inkább azt tanácsolnám, hogy valami egyszerűbbet vegyenek, de mivel nem az én zsebemből fizették, ám legyen, demokrácia van vagy mi.
    Szóval nincsenek itt igazából óriási hibák, csak tudni kell használni.
    Aki meg nem tudja... nem is fogja megtanulni.
    Sokan azt hiszik, hogy az Omnia divattelefon, aztán amikor nem tudnak megírni egy sms-t, akkor rájönnek, hogy ez kicsit más világ.

    https://geekpulse.hu

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz rootkiller #4060 üzenetére

    Ne csak I900ba gondolkodj, nézz meg nem WMes érintős telókat is.

    Egy szifon egy 5800 nagyon más mint a WM.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák