Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZFD

    tag

    válasz Onion #367 üzenetére

    :R :R :R :R :R :R :R Ezzel szerintem mindent elárultam, de el is mondom: KÖSSZ!!!! :C

    TDU Nick: [HUN]ZFD

  • Styleboy

    tag

    válasz Onion #367 üzenetére

    Hát kösz Onion ezt az információt.Így engem is megnyugtattál két dolog felől is.Egy, hogy minden adnak a kicsikéhez.2az, hogy egy másik fórumon olvastam, hogy a vodafon csak hétfőtől tudja csak árulni,valami okból kifolyólag.Hát nyíregyieknek anyit, hogy még nincs a vodafonba.Talán holnap.Én is megrendeltem már lasan 3hete és elméletileg tegnapra hozták volna,de mégse. :F További jó fórumozgatást mindenkinek.Én megyek progikat keresni a kicsikéhez.

    "Aquila non captat muscas" --- azaz "A sas nem fog legyeket"

  • Konafan

    csendes tag

    válasz Onion #367 üzenetére

    Szia Onion!!
    Én is vettem még elsején a Vodánál! Annyit még hozzá tennék a Vodafonosításhoz hogy mikor be vagy ki kapcsolod akkor buzi nagy vodkafone felirat jön be! :( Na de mind1 végül is 70 eFt -ért leszarom! Kerek perec ezt meg is mondtam a Vodafonosnak!! :DD

    Na ami a lényeg, ez már a negatívabb oldala!
    Egy hibát felfedeztem: Az Igo elindításánál ha el akarom forgatni mikor már elindult nem mindíg tudom! Néha kikapcsolja a mozgásérzékelőt magától!!!!!!!
    Ha meg éppen nem akkor a két nézet váltás között némi gubanc lesz, eltolódik, ott marad némi képrészlet.... Vagyis mintha még nem sikerült volna megoldani az elforgatást!!
    Azt vettem észre hogy ha vízszintesen akarom az Igo-t akkor úgy kell elindítani, ha függőlegesen akkor meg így!!

    Mindenki tapasztalta ezt??? Remélem érthető voltam!!
    Ja és a másik mínuszpont a fülhallgató!! Hát ilyen egy nyomorék fülest!!! Kapásból lecseréltem az S.E. W900-am walkman fülesére, és láss csodát faszán szól!! Bár még tesztelgetem nagyon a telcsit!!!

    Újabb negatívum: vmiért nem akarja átmenteni bluetooth-on a teljes telefonkönyvet mikor egészben átküldeném! Csak darabonként engedi! Ami még idegesít hogy ki sem jelzi, hogy mikor fogadok vmit az éppen hány százaléknál jár vagy vmi hogy mennyi van még hátra!!!

    Ja és hát a csak újjal tapicskolás az nagyon is felejtős!!!
    Ezért is kéne az a tok amelyikbe be van építve a cerka!!! Valaki itt be is linkelte már, csak még sehol sem láttam,hogy árulnák!! Infó valakinek??? :F

    A sok-sok pozitívumot meg már úgyis tudjátok!!!! :DD Senki ne értsen félre, eddig elégedett vagyok, a hibák meg csak kijavulnak majd!!! :)

    Galaxy S2 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák