Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edgelaszlo

    senior tag

    válasz busman #28564 üzenetére

    ]nem tudom hogy vagy vele-sztem úgy mint én, ahogy olvasom a fórumot- bmit teszek fel, megdöglik egy két hét alatt...illetve előjönnek olyan problémák, amik az idegeimre mennek...
    a tesztelt romok a teljesség igénye nélkül..: Disaster, Alliance, Omega, Optimus,S2 ROM like S4, Biftor(pedig ez volt a nagy kedvenc), 4.2.2-ből Resurrection, Extreme....
    mind beszart, elkezdtek laggolni, nem úgy teljesítettek ahogyan elvártam volna...most Neat van fent, kíváncsi vagyok ez meddig bírja...de ha más nem lesz visszamegyek gyárira, de azok meg már kurva unalmasak....
    a teljesség végett megjegyezném, volt nálam egy Szifon 5, és ugye ott beszarás van az über optimalizáció miatt, fűűű meg hááá van...egy sz@rt. emailt küldözgettem, billentyűzet dadogott, nem tudtam az írásmezőbe kattintani, kicsit gondolkodott... mondjuk az animációk nagyon smooth-ak
    ekkor jöttem rá hogy túl sok sci-fit nézek és a gondolat irányítás lenne az egyetlen dolog amivel nem lennék elégedett...úgyhogy b@szok rá mindenre innentől :DDD :DDD :DDD

    (#28603) trident1 mert egy szar Rom.... :D

    [ Szerkesztve ]

    telefonok, tabok, gitárok, erősítők

Új hozzászólás Aktív témák