Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz <Adamsky> #859 üzenetére

    Nem jár garanciavesztéssel a CSC csere ill. ACR és társaira azt írták, hogy felhangosítja a túloldalt és a hangját a mikrofonon keresztül veszi, emiatt nem lehet olyan jó, mint a gyári. De persze aki beírta, hogy CUBE-ot használ gond nélkül S23-as sorozaton az picit "le is lett ugatva" emiatt, szóval próba cseresznye szerintem mielőtt bárki bármit is állít, de ugye VoWifi hívást a gyári nem vesz fel, BT-s hívást viszont igen.
    A VoWifi terjedésével lehet ennek valaki nem örül, ha éppen olyan helyen lakik, ahol a VoWifi segíti adott helyen a gyenge térerő miatt.

    insight

    Én krém színűt rendeltem (Z3 Compactom fehér volt anno) és hozzá krém színű Smart View tokot,.....de még nem érkezett meg, mert valamilyen okból kifolyólag rendelést követő napon kaptam Samu webshoptól egy levelet, hogy saját kérésemnek megfelelően törölték a rendelésem (csak készülékbeszámítás és a telefon árát nem érintő tok+vezetéknélküli töltőpadra érvényes kedvezmény volt automatikusan aktív, semmiféle extra kuponom nem volt hozzá)
    Szóval jelenleg (szombaton ugyanis nem lehetett elérni az ügyfélszolgálatot csak email-ben) kértem őket, hogy ugyan már legyenek oly kedvesek tájékoztatni, hogy: Ki?, Milyen okból?, Milyen módon? változtatta meg a megrendelésem státuszát Töröltre és miért hivatkozik az adott tájékoztató levél arra, hogy Én kértem a megrendelés törlését, holott ez nyilvánvalóan hamis állítás!

    Én feketétől mindenképpen eltérő színűt akartam és mivel fantomfekete + krém között lehetett választani a 256GB-os tárhelyűnél, esélyem sem volt más színnel próbálkozni :DDD
    De a fehér Z3C is teljesen rendben volt anno, így nem is gondolkodtam, azon a krém szín csajos-e vagy sem :B

    Sza_Sa

    Erre nem tudok mit írni, mert azt sem vágom mi az a samfw, amit telepíteni akarsz :DDD

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

  • TODI1111

    addikt

    válasz <Adamsky> #859 üzenetére

    Nem jár garanciavesztéssel. Már S22 ultrán is alkalmaztam a csc cserét. A frissítések OTA is megjönnek. A kiválasztott csc-től függően néhány nappal vagy héttel később mint az EUX-ra.

    AtHoS
    Megint megelőztél.
    "szóval próba cseresznye szerintem mielőtt bárki bármit is állít,"
    Én is azt állítom, hogy egyik program sincs minőségben a gyári natív hívásrögzítés közelében. Ezt azért merem kijelenteni, mert másokkal ellentétben én a natívot használom és előtte szinte minden alkalmazást kipróbáltam. A CUBE ACR programot is megvettem hátha a fizetett verzió jól működik, de sajnos nem. A legfőbb baj az összehasonlításokkal az, hogy akik a programokat favorizálják még sosem használtak natív hívásrögzítőt. Lenne csodálkozás...

    [ Szerkesztve ]

  • Kami11

    őstag

    válasz <Adamsky> #859 üzenetére

    Ezt kifejezetten a Samsung "optimalizálja" a készülékeire, szinte azonos a Play verzióval, sőt az itt megvásárolható pro feloldó kód jó ehhez is. Nekem jó a minőség, hallható mindkét fél, de próbáld ki, annyit megér. ;)

    A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Új hozzászólás Aktív témák